reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej! Witam się z Wami! Termin na 10.05 :) dziś lecę na betę i umawiam się do lekarza na połowę września.
Jestem podekscytowana, ale jednocześnie przerażona, bo poprzednią ciąże poroniłam. Oby ta była szczesliwa :)
Witaj i gratuluję ❤️ Trzymam kciuki by tym razem wszystko było dobrze, ja też poprzednią poroniłam 🥺 Ale trzeba wierzyć że teraz będzie dobrze
 
Ja liczę tak że dziś mam 4+5 to że kończę 4 tydzień. Zresztą mój lekarz też liczy pełne.
Lili rodziłam 36+6 ,wpisane że 36
No dobrze pisze 😁36+6 to 36 skończonych tygodni ale i 6 dni na plusie też, za 1 dzień byłoby 37 tc. Tak na logikę to już bardziej 37niz 36, no ale taki zapis.T ak samo jak w wiekiem 😁😁ja mam 40stkę w październiku ale wszędzie podaje 39 🤣🤣no bo przepraszam nadal mam 39😁
 
reklama
Dziewczyny, a miała już któraś usg? Widziała pęcherzyk? Ja nie wytrzymam do piątku... Chociaż wiem że <3 raczej nie będzie
 
Do góry