reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
To trzymam kciuki 🥰
Masz dzieci już?
Mam 2 córki 😉15 i 9 lat
Ogólnie śpię w nocy dobrze, ale za to jestem rozkojarzona strasznie. Cieszę się bardzo i boję jednocześnie 😋😎dziś w pracy już masakra wzięłam dokumentu z domu dla dyrka i zapomniałam dać, przywiozłam jej do domu, podobno obiecałam laminarkę koleżance 🤔UPS..nie pamiętałam tego 🤣 wyszłam z pracy i nie mogłam sobie przypomnieć gdzie auto zaparkowane 😁😎

Co do wagi to hmmm...ja z tych mega chudych 😎 takie geny całe życie walczę żeby przybrać i nic. Pierwszą i drugą ciążę zaczynałam od 45 kg i kończyłam +15 kg. I niestety żadne kolosy mi nie zostały 😭 teraz teraz startuje z biedną wagą 😎
Jeśli chodzi o farbowanie to nie ma przeciwskazań,ale uwzględnić trzeba że może kolor nie wyjść,zwłaszcza blond.
Ojjjj tak masakra z blond..długo siedzę i nie dokońca jest kolor jaki ma być 🙄

Tak wogóle .....ile wyście naprodukowały tych stron od rana !!!🤣🤣🤣czytam i czytam 😁

Jeśli chodzi o lekarzy też zawsze chodzę do dwóch...wiadomo ile kosztują badania prywatnie...a z drugiej strony na NFZ u nas mają sprzęt do bani 🤔 w każdej ciąży chodzę do dwóch dla spokojności. Choć raz zdarzyło mi się, że ta z NFZ miała pretensje do mnie 🤣🤣leże i rodzę ..7 cm rozwarcia a ta pretensje😎 pielęgniarka tylko powiedziała żebym się nie przejmowała😉
 
Jakby się dało to bardzo chetnie ofiarowalabym ci moje kg i jeszcze bym ci dopłaciła 🤣 nie ma co na pewno muszę coś ze sobą zrobić po tej ciąży bo jak widzę stare zdjęcia to już mi sie chce płakać a wiem ze będzie jeszcze gorzej a i ciężej bo dwa bobaski
 
Mam 2 córki 😉15 i 9 lat
Ogólnie śpię w nocy dobrze, ale za to jestem rozkojarzona strasznie. Cieszę się bardzo i boję jednocześnie 😋😎dziś w pracy już masakra wzięłam dokumentu z domu dla dyrka i zapomniałam dać, przywiozłam jej do domu, podobno obiecałam laminarkę koleżance 🤔UPS..nie pamiętałam tego 🤣 wyszłam z pracy i nie mogłam sobie przypomnieć gdzie auto zaparkowane 😁😎

Co do wagi to hmmm...ja z tych mega chudych 😎 takie geny całe życie walczę żeby przybrać i nic. Pierwszą i drugą ciążę zaczynałam od 45 kg i kończyłam +15 kg. I niestety żadne kolosy mi nie zostały 😭 teraz teraz startuje z biedną wagą 😎

Ojjjj tak masakra z blond..długo siedzę i nie dokońca jest kolor jaki ma być 🙄

Tak wogóle .....ile wyście naprodukowały tych stron od rana !!!🤣🤣🤣czytam i czytam 😁

Jeśli chodzi o lekarzy też zawsze chodzę do dwóch...wiadomo ile kosztują badania prywatnie...a z drugiej strony na NFZ u nas mają sprzęt do bani 🤔 w każdej ciąży chodzę do dwóch dla spokojności. Choć raz zdarzyło mi się, że ta z NFZ miała pretensje do mnie 🤣🤣leże i rodzę ..7 cm rozwarcia a ta pretensje😎 pielęgniarka tylko powiedziała żebym się nie przejmowała😉
Hahahhaa w świetnym momencie musiała wywlekać te pretensje rety hehehe

To Ty masz już duże dzieciaki! Mówiłaś im coś już? Jestem ciekawa reakcji:)
 
Jak ktoś umie włączyć dystans to taka opcja jest super,ale znając siebie zaczęła bym za dużo analizować.
Ja właśnie z tym nie mam problemu, u mnie jeden wyłapał co drugi nie np. To że mam przegrodę w macicy dlatego starsza córka urodziła się z podkurczonymi stopami. Jeśli chodzi o kontakt z nim to słabo ...znowu ten z NFZ ma stary sprzęt ale mogę zadzwonić do niego o każdej porze i wciśnie mnie w kolejkę zawsze. Czasem jak jest coś źle lepiej opierać się na kilku opiniach a nie jednego lekarza...wiem to z doświadczenia. Niby wszystko ok na NFZ a tu nagle za 2 tyg w 14 TC serce staje i szok totalny ...nie dokońca było ok @Limonkaaa88 jeszcze nie mówiłam 😁starszej powiem na dniach, a młodsza to jest papla straszna, więc się wstrzymamy😉
 
Jakby się dało to bardzo chetnie ofiarowalabym ci moje kg i jeszcze bym ci dopłaciła 🤣 nie ma co na pewno muszę coś ze sobą zrobić po tej ciąży bo jak widzę stare zdjęcia to już mi sie chce płakać a wiem ze będzie jeszcze gorzej a i ciężej bo dwa bobaski
Moja Koleżanka zawsze mi powtarzała "jedz w ciąży wszystko i w dużej ilości na co masz ochotę bo to jest ten czas kiedy tylko wtedy możesz korzystać ze wszystkiego":D hehehe no ja z tych nie byłam, nie chciałam potem mieć problemów ze zrzuceniem i jadłam normalnie jak przed ciąża, a ta moja Koleżanka już po 3 ciąży, kg dużo i narzeka, że ma dużo do zrzucenia, że boi się ze się nie uda, a mój mąż zawsze się wtedy śmieje i mówi "no to nie trzeba jej było tyle żreć wszystkiego w ilości giga" hehehhe
 
No i skończyło się antybiotykiem :( złapała mnie paskudna angina... Jestem zalamana mam nadzieję, że dziecku nic nie będzie :( któraś może przechodziła jakieś infekcje w poprzednich ciazach w 1 trymestrze? Czytam na internecie i nic mnie to nie pociesza... Same kiepskie prognozy :(
 
reklama
Jakby się dało to bardzo chetnie ofiarowalabym ci moje kg i jeszcze bym ci dopłaciła 🤣 nie ma co na pewno muszę coś ze sobą zrobić po tej ciąży bo jak widzę stare zdjęcia to już mi sie chce płakać a wiem ze będzie jeszcze gorzej a i ciężej bo dwa bobaski
@Aleks90 dawaj te kilogramy mnie ja chętnie przyjmę, załamkę mam czasem z tego powodu. A jeszcze jak słyszę teksty "o matko ale ty chuda " "jakie masz nogi chude"😓😠
 
Do góry