reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Trzymam kciuki, będzie dobrze 🥰

Ja się tak zastanawiam nad kupieniem detektora tętna, że aż mi się śniło dziś że sobie słucham serduszka 😂 Z jednej strony bardzo bym chciała, a z drugiej się boję, że jakbym nie znalazła przez przypadek to panika 🥴
No to jest hazard :/ Ja znalazłam raz i nie znalazłam wieeeele razy. One maja napisane, ze powinny być używane od 12 tygodnia, może wtedy łatwiej się tętno znajduje.
 
Hej, czytam na bieżąco, ale nie pisze, czas nadrobic. Pokonało nas wszystkich - córcia goraczkuje, ja zawalony nos katar straszny a mąż jelitówka 😌 ja w miarę ok, mam nadzieję że szybko mi przejdzie. Leczę się domowymi sposobami, najgorzej ten katar w nocy 🤨 zawsze ratowałam się kroplami a teraz się mecze strasznie. Mamy szpital w domu, no ale taki sezon teraz.
Dziś 10+0. Mdłości juz dają mi żyć 😀 mam już różne smaczki, dziś już na śniadanie wpadły lody 😂
Ja wczoraj zapytałam lekarza co w przypadku przeziębień to powiedział że mogę na noc brać krople ale dla dzieci one mają małe stężenie żeby się wyspać w nocy bo katar męczy straszne.
 
@Mama2012/2020/2022 o taki kupiłam :)
Screenshot_20211013-112838_Samsung Internet.jpg
 
reklama
Do góry