reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
A powiedzcie mi jaki macie stosunek do farbowania włosów i paznokci hybrydowych teraz ? :)
Teraz są bezpieczne produkty nie tak jak kiedyś. Ja cała ciąże robiłam żelowe paznokcie, dopiero pod koniec sciaglam żeby paznokcie zdążyły się wzmocnić. Ale teraz zamierzam robić dalej bo nie są ostre jak nie są naturalne
 
reklama
Niema co ukrywać prowadzenie ciąży jest drogie. Mój daje wizyty co 3 tyg plus jakieś badania, dodatkowo np endokrynolog to kasa leci. Ale akurat w tym przypadku to już nie zwracam uwagi bo jestem spokojna,zawsze mogę zadzwonić nawet w nocy.

ja tak samo jestem spokojna u swojego lekarza. Tez miałam wizyty co 3 tyg nawet na koniec. Zawsze miałam w sumie podstawowe badania krew mocz a jak miałam iść do diabetologa to powiedział ze jak będzie problem to położy mnie do szpitala żeby to ogarnąć. Ale wiadomo ze się nie dałam tylko ogarnelam i na NFZ 🤣
Tez mogę zawsze do niego zadzwonić, jak miałam zły wynik moczu to kazał powtórzyć i wysłać mms wiec nie naciągał na wizytę, to tez się chwali. I na koniec był problem ze zwolnieniem dla partnera bo nie dotarło do ZUS a to nie on wystawiał ale tez pomógł ogarnąć 😊
 
Do góry