reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

W zeszłym tygodniu budziłam się co 2 godziny, ale to chyba był stres i szok po tej wiadomości. Teraz jest ciut lepiej i na razie nie budzę się tak często ale wstaje wcześniej, co do mnie nie jest podobne😄
Ja też dzis spałam 6,5 godz i wstałam wyspana a wcześniej 10 godzin nawet jak spałam czasem to było za mało hehe
 
reklama
Słuchajcie, ja jestem "grubszej" kości i na dodatek problemy z biodrami. Zastanawiam się już jak uniknąć zbyt dużego przyrostu na wadze. Czy myślicie już o tych kilogramach na plusie? A może któraś mama już była w ciąży gdzie musiała pilnować wagi?🤔
 
Słuchajcie, ja jestem "grubszej" kości i na dodatek problemy z biodrami. Zastanawiam się już jak uniknąć zbyt dużego przyrostu na wadze. Czy myślicie już o tych kilogramach na plusie? A może któraś mama już była w ciąży gdzie musiała pilnować wagi?🤔
Ja pilnuje ,powinnam.
Z synem start 120 kg katastrofa , na koniec plus 4 kg
Z córka waga 85 kg do porodu 102 kg,ale głównie siedziałam w domu bo groził przedwczesny poród.
Teraz startuje z ok 83 kg,mam nadzieję,że nie przekrocze 100😆😆😆
 
Ja pilnuje ,powinnam.
Z synem start 120 kg katastrofa , na koniec plus 4 kg
Z córka waga 85 kg do porodu 102 kg,ale głównie siedziałam w domu bo groził przedwczesny poród.
Teraz startuje z ok 83 kg,mam nadzieję,że nie przekrocze 100😆😆😆
I korzystałaś z jakiejś diety, czy sama pilnowałaś co jesz? Ja mam 77kg ale mam endoproteze w jednym biodrze. Córkę urodziłam prawie 10 lat temu i waga startowa była 15 kg mniej niż teraz... A po ciąży trochę mi pozostało tłuszczyku 😅 ale byłam przed wymianą bioderka. Ta ciąża nas zaskoczyła i muszę się bardziej do niej przygotować i się pilnować
 
I korzystałaś z jakiejś diety, czy sama pilnowałaś co jesz? Ja mam 77kg ale mam endoproteze w jednym biodrze. Córkę urodziłam prawie 10 lat temu i waga startowa była 15 kg mniej niż teraz... A po ciąży trochę mi pozostało tłuszczyku 😅 ale byłam przed wymianą bioderka. Ta ciąża nas zaskoczyła i muszę się bardziej do niej przygotować i się pilnować
Diety nie miałam. Ogólnie pikowałam,żeby jeść mało śmieci,ale i tak ciągnęło mnie do dziadostwa 😆
 
I korzystałaś z jakiejś diety, czy sama pilnowałaś co jesz? Ja mam 77kg ale mam endoproteze w jednym biodrze. Córkę urodziłam prawie 10 lat temu i waga startowa była 15 kg mniej niż teraz... A po ciąży trochę mi pozostało tłuszczyku 😅 ale byłam przed wymianą bioderka. Ta ciąża nas zaskoczyła i muszę się bardziej do niej przygotować i się pilnować
Diety nie miałam. Ogólnie pikowałam,żeby jeść mało śmieci,ale i tak ciągnęło mnie do dziadostwa
 
reklama
Do góry