reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

U mnie tez nie było krwi czerwonej, a raczej brazowo/bezowy zabarwiony sluz. Pewnie, jesli nie masz mozliwosci podjechac do szpitala to może warto zadzwonić do swojego lekarza. 🤗 nie chce byc oczywiscie doradca, nie zrozum mnie zle :) jedynie na moim "przykladzie" moge Ci doradzic
Oczywiście, fajnie że tu jesteście i można się wymienić doświadczeniami 💓
 
reklama
Dzień dobry, u mnie dziś już 10+0, założyłam dziś ciążowe spodnie, bo mi w dzinsach jak chodzę to jest w porządku ale jak siedzę 8 godzin w robocie to mnie cisną spodnie w brzuch a w ciążowych jednak luzy, ale narazie za mocno luźne są bo tego brzucha prawie nie ma jeszcze ale przynajmniej nic nie uciska ! Wczoraj miałam dzień takich wzdęcJezu nigdy tak nie miałam, myślałam że zwariuje. A dziś siedzę w pracy i kuje mnie brzuch mam takie igiełki po lewej i prawej stronie brzucha i w dole 🤦‍♀️ aj.
Do wizyty jeszcze tydzień, tez mam 13 października, jak już kilka dziewczyn tutaj :)

Witam nowe dziewczyny, niedługo przeniesiemy się na prywatny wątek to może lepiej się poznamy i każda się pokaże to będzie wiadomo z kim się rozmawia :) tak było u mnie na wątku z poprzednia ciążą :)
Dziś u mnie 9+1 a mam to samo już spodnie uciskają jak siedzę, ratuje się sukienkami :) mdłości przeszły to teraz mega wzdęcia i zaparcia
Jak sobie radzisz z wzdęciami ?
 
Byłam dna wizycie. Wszystko ok z pomiarów idealnie jak z om 9+4, serduszko słyszałam. Ale dalej jest tak daleko ze lekarz miał problem z usg dopochwowym. Na początku jakby nie mogl znaleść i już myślałam ze nic nie ma 😨
Zrobił usg przez brzuch i było widać jak bobas hasa i byli słychać serduszko. Nawet mam zdjęcie 4d😅
 
Byłam dna wizycie. Wszystko ok z pomiarów idealnie jak z om 9+4, serduszko słyszałam. Ale dalej jest tak daleko ze lekarz miał problem z usg dopochwowym. Na początku jakby nie mogl znaleść i już myślałam ze nic nie ma 😨
Zrobił usg przez brzuch i było widać jak bobas hasa i byli słychać serduszko. Nawet mam zdjęcie 4d😅
Pokaż zdjęcie:) super że wszystko w porządku :)
 
@mqmahelenki92 trzymam zatem kciuki za wizytę. U mnie to samo, przed wizytą toalety nie opuszczam😆
@Limonkaaa88 juz niedługo prenatalne cie czekają. Mi jakos ta ciąża szybciej mija niz poprzednia. U mnie dzis 8+0.
Z tymi spodniami to tez uważam że nie ma co się ściskać. Wczoraj kupilam w lidlu leginsy ciążowe i tez pewnie niedługo zaloze. Tak mi bęben wywaliło ze jestem w szoku ze nikt się jeszcze nie domyślił😆

Mówiłyście juz o ciazy w swoim otoczeniu, czy raczej jeszcze ostrożnie podchodzicie do tematu? U mnie wie tylko moja przyjaciółka i siostra męża. Ale pewnie po prenatalnych rozszerzymy grono wtajemniczonych o rodzicow.🙂
Też kupiłam legginsy z lidla :) myślałam, że trochę później zacznę się rozglądać za ciążowymi ubraniami, w sobote na zakupach już kupiłam o rozmiar większe ubrania żeby się zmieścić :)

Tydzień temu powiedziałam dla rodziny i w pracy. Koleżanki z pracy i tak mówiły, że jakaś smutna jestem a mi tylko tak źle było.
 
Byłam dna wizycie. Wszystko ok z pomiarów idealnie jak z om 9+4, serduszko słyszałam. Ale dalej jest tak daleko ze lekarz miał problem z usg dopochwowym. Na początku jakby nie mogl znaleść i już myślałam ze nic nie ma 😨
Zrobił usg przez brzuch i było widać jak bobas hasa i byli słychać serduszko. Nawet mam zdjęcie 4d😅
Cudnie! 🥰 Jak mi się uda z wizytą w czwartek to też będzie 9+4 u mnie 🙈
 
reklama
Byłam dna wizycie. Wszystko ok z pomiarów idealnie jak z om 9+4, serduszko słyszałam. Ale dalej jest tak daleko ze lekarz miał problem z usg dopochwowym. Na początku jakby nie mogl znaleść i już myślałam ze nic nie ma 😨
Zrobił usg przez brzuch i było widać jak bobas hasa i byli słychać serduszko. Nawet mam zdjęcie 4d😅
Jejku super gratki ♥️😊zazdro.... Ja mam wizytę dopiero 25.10.....az korci by iść szybciej
 
Do góry