reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Cześć we wtorek 🙂 dziś odpukać czuję się w miarę dobrze. Tez mam problemy z lekko odstajacym brzuchem, ale dziewczyny na tym etapie to są wzdecia +rozluźnienie powłok brzusznych. Jeden dzień mi to dokucza bardziej, drugi mniej. Dziś u mnie wg OM 7+4, a wg ostatniego USG 7+6 wiec tez widzę, ze czas ucieka. Mam niestety od wczoraj kiepski nastrój. Ogarnęła mnie jakaś taka niemoc, płakać mi się chce, ze sobie nie poradze z 3 daieci, ze roznica 13 i 9 lat to będzie za dużo itp. Szlam dziś do pracy pieszo i normalnie wyłam jak glupia... W czwartek mam wizytę i tym też jestem podenerwowana, a raczej faktem ze nie wiem czego sie nie na NFZ spodziewać. Też macie takie huśtawki nastroju?
tak identycznie😎 jak się urodzi maluszek to będzie młodszy od najstarszej siostry 16 lat , a od drugiej 10 😱😱 dziewczyny odchowane i nieraz myślę OMG co ja robię ...🤔🤔
 
reklama
Dziewczynki u mnie plamienia ustały, wiec jestem spokojniejsza. Jednak wczoraj nerwowo bym nie wytrzymala i pojechalam do mojego lekarza, ktory ze spokojem mi wszystko wytlumaczyl, zbadał. 🙏🤗 dzidzius rosnie, od zeszlego poniedziałku podwoil swoja dlugosc hihi, wygląda na to, ze niewiadomo skąd byly te plamienia. Życzę Wam miłego popoludnia 🌸
 
Dziewczyny mam zabarwiony sluz na różowo. Przez kilka godzin lekko, teraz trochę mocniej. Nic mnie nie boli. Wizytę mam pojutrze. Nie współżyłam od kilku dni. Co może być przyczyną?
 
Dziewczyny mam zabarwiony sluz na różowo. Przez kilka godzin lekko, teraz trochę mocniej. Nic mnie nie boli. Wizytę mam pojutrze. Nie współżyłam od kilku dni. Co może być przyczyną?
Kazde plamienie mudi byc skonsultowane z lekarzem...radzilabym podjechac do szpitala i to jak najszybciej...
 
tak identycznie😎 jak się urodzi maluszek to będzie młodszy od najstarszej siostry 16 lat , a od drugiej 10 😱😱 dziewczyny odchowane i nieraz myślę OMG co ja robię ...🤔🤔
Oj tam, fajna różnica wieku ❤️ dziewczyny napewno będą pomagać przy maleństwie 🙂 przy okazji same się poduczą "na przyszłość" 😁a maluch będzie miał swoje dwie "guru" do podziwiania i naśladowania 🤣
 
reklama
Do góry