reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej dziewczyny! Jak sie czujecie w tych pierwszych tygodniach? Macie jakies objawy ciazy? Mdlosci,bolacy brzuch? Ja poki co jestem po wizycie w 5t3d ciazy i nie bylo jeszcze skcji serca. Dzis jestem w 7t1d i troche sie martwie bo nie mam zadnych boli w podbrzuszu...czy ktoras z Wad tez tak ma?
 
reklama
U mnie wczoraj delikatne mdłości, dziś już na szczęście nie. Mam nadzieję że się nie rozkręca. Fajnie by było mieć tym razem bezobjawowa ciążę :)
Hej dziewczyny! Jak sie czujecie w tych pierwszych tygodniach? Macie jakies objawy ciazy? Mdlosci,bolacy brzuch? Ja poki co jestem po wizycie w 5t3d ciazy i nie bylo jeszcze skcji serca. Dzis jestem w 7t1d i troche sie martwie bo nie mam zadnych boli w podbrzuszu...czy ktoras z Wad tez tak ma?
 
Hej dziewczyny! Jak sie czujecie w tych pierwszych tygodniach? Macie jakies objawy ciazy? Mdlosci,bolacy brzuch? Ja poki co jestem po wizycie w 5t3d ciazy i nie bylo jeszcze skcji serca. Dzis jestem w 7t1d i troche sie martwie bo nie mam zadnych boli w podbrzuszu...czy ktoras z Wad tez tak ma?
Ja nie mam wogole żadnych objawów dzisiaj 9+3
 
Hej dziewczyny! Jak sie czujecie w tych pierwszych tygodniach? Macie jakies objawy ciazy? Mdlosci,bolacy brzuch? Ja poki co jestem po wizycie w 5t3d ciazy i nie bylo jeszcze skcji serca. Dzis jestem w 7t1d i troche sie martwie bo nie mam zadnych boli w podbrzuszu...czy ktoras z Wad tez tak ma?
Ja tez beż objawów 9+1
 
Hej dziewczyny! Jak sie czujecie w tych pierwszych tygodniach? Macie jakies objawy ciazy? Mdlosci,bolacy brzuch? Ja poki co jestem po wizycie w 5t3d ciazy i nie bylo jeszcze skcji serca. Dzis jestem w 7t1d i troche sie martwie bo nie mam zadnych boli w podbrzuszu...czy ktoras z Wad tez tak ma?
Ja dziś 7+3 i od 10 mnie mdli. Weekend to była tragedia.
 
A Wam się w ogóle zdarza zjeść coś niezdrowego w ciąży, typu chipsy? Ja pierwszy raz dziś się złamałam, takie miałam parcie na te chipsy, że kosmos. Teraz się źle czuję i piję melisę ;)
Ja mam słabą wole. Ulegam pokusom 🙈 Zdarzają się niezdrowe posiłki, ale ja jakoś nie mam schizy na to. Wiadomo zero alkoholu, zero surowego itd. a cała reszta wchodzi kiedy tylko mam ochotę 😍
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem po pierwszej wizycie, wg om 6+6 , a na USG 5+3 😮 jestem w szoku, że mdłości i wymioty zaatakowały mnie tak szybko. Za 2 tyg kolejna wizyta. Wychodzi na to że będę czerwcowa mama, chociaż z córką też miałam być czerwcowa, a wyszła prawie 3 tyg wcześniej 🤷🏼‍♀️
 
Do góry