reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dzwonilam do gina co z ta wizyta dzisiejszą, i kazal przyjechac on chce sam to zostawić i pomierzyc i mam dziś bede zrobić więc o 11 jade na bede. On chce sam zobaczyć czy to przez moje dluzsze cykle sie wydluza to czy szykujemy się na puste jajo :-(
To może lepiej ? Może coś się wyjaśni, coś wytłumaczy. Trzymamy kciuki ! O której wizyta?
 
reklama
Ale w pewnie wystarczy na długo. Zapisałam sobie zdjęcie. Jak się nie polubie z tą maścią to zakupie. Wolę teraz wydać kasę i sama coś zadziałać, niż później znowu latać po lekarzach. Usłyszeć że muszę poczekać bo to przecież chormony itp wydałam dwa razy więcej niż kosztuje ten produkt na maści które sprawiły że miałam otwarte popękane rany na buzi a i tak gucio dały....
To jest super na pryszcze. Drogie ale używa się na noc punktowo i wysusza je, nie wysuszajac skory. Max 3 dni i nie ma śladu
 
A no właśnie to jest minus tej maści że na noc nałożyłam pod plasterek ale na policzku ładnie dolegała maść na plasterki do krosty, ale tą duża mam między oczami i nie mam jak tego ładnie nałożyć i zakleić [emoji23]
Mnie zawsze wkurzało w takich maściach ze trzeba uważać żeby nic nie uwalić, zaraz włosy sie przyklejaly itp a to Mario jest super bo zasycha i rano jest tyle samo ile było po nałożeniu a na poduszce nic
 
Ale w pewnie wystarczy na długo. Zapisałam sobie zdjęcie. Jak się nie polubie z tą maścią to zakupie. Wolę teraz wydać kasę i sama coś zadziałać, niż później znowu latać po lekarzach. Usłyszeć że muszę poczekać bo to przecież chormony itp wydałam dwa razy więcej niż kosztuje ten produkt na maści które sprawiły że miałam otwarte popękane rany na buzi a i tak gucio dały....
Coś o tym wiem. Tez pojechałam kiedyś do dermatologa to dał mi tyle antybiotyków maści itp i polowe wyrzuciłam. Masa kasy a nic nie pomogło wiec wkoncu zakupiłam to i nie żałuje. Kiedyś w aptece tez pan dał mi na receptę taki żel (nie pamietam nazwy, nie chce mi się iść do łazienki ) i tez mega super działa ale chyba w ciąży nie można
 
A no właśnie to jest minus tej maści że na noc nałożyłam pod plasterek ale na policzku ładnie dolegała maść na plasterki do krosty, ale tą duża mam między oczami i nie mam jak tego ładnie nałożyć i zakleić [emoji23]
Ja to robiłam ta maścią tak ze wycinalam kawałek gazy i przyklejałam do maści i na to neklejalam taki plaster omnifix co się wycina ile się chce i najlejalam np na nos miedzy oczy
 
reklama
U mnie wczoraj delikatne mdłości, dziś już na szczęście nie. Mam nadzieję że się nie rozkręca. Fajnie by było mieć tym razem bezobjawowa ciążę :)
 
Do góry