reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

U mnie (8+4) tez piersi miękkie, objawy mam tak może 1 dzień na 4, dziś znów czuje się absolutnie zero w ciazy. Ale w ogóle już się na tym nie skupiam, bo to najszybsza droga do paniki u mnie, a nawet najlepsze wyszukiwanie objawow, zmian itd nic przecież nie mówi, a dodatkowo nic nie zmieni. Wiec wrzucam już na luzik, wystarczy ze sie kłuje i wpycham w siebie tyle leków :D Po co więcej atrakcji w tej ciazy.
 
reklama
@Zaskoczona30 mnie piersi już kilka razy przestawały boleć więc nimi się nauczyłam nie przejmować :) Raz bolą, raz nie. Aktualnie są jak kanki na mleko, aż mi spać przeszkadzają😬 Jedna z Dziewczyn pisała, że piersi tak mają, bo przyzwyczajają się chwilowo do zmian hormonalnych. Dziś jestem 7+0🙂

Dziś w nocy śnił mi się horror za horrorem, obudziłam się po 6 godzinach snu i nie ma spania😉

Zastanawia mnie, że od 3 tygodni codziennie rano smarczę trochę na żółto. Ja jestem zatokowcem, ale teraz nic się nie dzieje, bo nos w ciągu dnia mam super odetkany, zero innych dolegliwości tylko trochę żółtych smarków z rana. Ma tak ktoś? Obstawiam, że to hormony coś robią, zagęszczają wydzieliny, czy coś i że to nie ma znaczenia dla malucha, bo chora nie jestem...ale dziwne to🙂
 
Trzymam kciuki za zaskakująco dobry cukier😀 Burger jest ok, nie podnosi aż tak strasznie bo ma błonnik i sporo tłuszczu oprócz pszennej buły🙂

A ja już się męczę z mdłościami od rana. Zazwyczaj tak do 13-14 miałam takie mdłości 2-3/10, a dziś od rana aż mam dreszcze momentami🤢 No ale wkraczam właśnie w 8 tydzień, on ma być najgorszy chyba😬 Martwiłam się przez te 3 dni kiedy słabo mnie mdliło, to mam😄
 
reklama
U mnie to samo. Wysypało mnie bolącymi twardymi grudkami i mniejszymi na czole. To samo co w pierwszej ciąży. Po pierwszej ciąży dobre pół roku mi się to stabilizowało....byłam wysypana cała... Buzia szyja dekolt i plecy nawet ;( zostały mi nie ładne przebarwienia na brodzie... Mam nadzieję że nie będzie powtórki z rozrywki....
Czy którejś z was, cerą płata figle? [emoji2955] u mnie pojawia na paskudny, bolacy trądzik na brodzie [emoji21] orientujecie się co można stosować w ciąży? Ja dbam o cerę, bardzo nawilzam, zawsze pielęgnacja wieloetapowa a tu taki psikus. Przed ciąża uzywalam kwasow z the ordi.nary, ale teraz to wszystko odpada [emoji19]
 
Do góry