reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dziewczyny ja dzis objawy co mnie cieszy ale martwię się tym brakiem wyproznienia i wogole dostaje do głowy przed wizytą w poniedziałek, ostatnio nic nie bylo widać wiec schizuje jeszcze bardziej, szczerze wam powiem mam ochotę pojechać na sprzedaż ginekologiczny i powiedzieć o tym brzuchu i wyproznianiu ,powinni mi usg zrobic. Jestem stara a głupia, tak bardzo się stresuje ze to tez dobrze nie wpływa.
 
reklama
Dziewczyny ja dzis objawy co mnie cieszy ale martwię się tym brakiem wyproznienia i wogole dostaje do głowy przed wizytą w poniedziałek, ostatnio nic nie bylo widać wiec schizuje jeszcze bardziej, szczerze wam powiem mam ochotę pojechać na sprzedaż ginekologiczny i powiedzieć o tym brzuchu i wyproznianiu ,powinni mi usg zrobic. Jestem stara a głupia, tak bardzo się stresuje ze to tez dobrze nie wpływa.
Jedz na Izbę przyjęć i powiedz ze nie możesz się załatwić i brzuch cię boli. Będą musieli ci zrobić usg i zbadać. Może coś dadzą ze pomoże a i cię uspokoi.
 
Cześć. Ja już po pierwszym pobraniu krwi do krzywej. Fuj. To w sumie mój 4 raz, ale.pierwszy gdzie o mało nie wymiotowalam ;p fuj.
Ja też będę mieć. Ogólnie widzę że od mojej ostatniej ciąży (8 lat temu) w wiele się zmieniło. Nie było tego wcześniej żeby robić krzywą cukrowa na początku.
 
Ja robiłam wcześniej bo przed ciążą miałam podwyższony cukier 99. Dziś na czczo miałam 96 a reszta wyników ok. Tyle ,że ten pierwszy jest ponad normę. Nie jest to dużo,ale widzę tendencje bo badania wykonywane były ok miesiąca od siebie. Nie dramatyzuje , ale ciekawe co lekarz mi powie ? Czy to już cukrzyca ciążowa? Czy zaleci mi ponownie dietę i Badania glukometrem ?
 
Ja robiłam wcześniej bo przed ciążą miałam podwyższony cukier 99. Dziś na czczo miałam 96 a reszta wyników ok. Tyle ,że ten pierwszy jest ponad normę. Nie jest to dużo,ale widzę tendencje bo badania wykonywane były ok miesiąca od siebie. Nie dramatyzuje , ale ciekawe co lekarz mi powie ? Czy to już cukrzyca ciążowa? Czy zaleci mi ponownie dietę i Badania glukometrem ?
Jeżeli w ciąży choć jeden wynik jest zły to jest stwierdzana cukrzyca ciążowa. Pewnie tak jak mówisz zaleci dietę i samokontrolę. Jak się zepsuje to insulina
 
Cześć kobietki 😘
Chciałabym dołączyć do Was 😊
Dzisiaj u mnie 5t6d, wizytę mam umówioną na 11.10 ale myślę aby iść w ten poniedziałek, bo będzie wtedy 6t1d więc dzidzia powinna już być widoczna. Bylam na usg w 4t4d i był pęcherzyk 😊 szczerzę to boję się tego usg, chyba każda z nas to przeżywa, puki nie zobaczy dzidziusia 🙈
Hej 😘 Ja dzisiaj 5+5, w środę mam wizytę i już się stresuję, w 5+1 było widać pęcherzyk i ciałko żółte ☺️
 
reklama
czesc dziewczyny. bylam na usg. 5+3 t.c. widac pecherzyk ciazowy wewnatrzmacicznie, ale pusty. pecherzyk ma 10 mm. czy na takim etapie moze nie byc jeszcze widoczny pecherzyk zoltkowy???? :( czy ktoras tez tak miala i skonczylo sie to dobrze?? mam przyjsc za 2 tyg..
 
Do góry