reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
No to i ja mam pierwsze badania krwi za sobą i 450 zł mniej w portfelu aj. Wizyta za 1,5 tyg to trzeba było już to ogarnąć a mogę oddać tylko w soboty zeby nie brać w tygodniu wolnego w nowej pracy hehe w pierwszej ciąży ja wszystko szybko teraz już a tu zwlekam jak najdłużej, zupełnie inaczej hehe
 
No to i ja mam pierwsze badania krwi za sobą i 450 zł mniej w portfelu aj. Wizyta za 1,5 tyg to trzeba było już to ogarnąć a mogę oddać tylko w soboty zeby nie brać w tygodniu wolnego w nowej pracy hehe w pierwszej ciąży ja wszystko szybko teraz już a tu zwlekam jak najdłużej, zupełnie inaczej hehe
Ja idę w poniedziałek na wyniki, we wtorek wizyta
 
Hej kobietki 😊u nas wszystko ok. Objawy troszkę się zmniejszyły, mdlosci na szczęście już odpuszczaja . To już 8+3 😍 rano polezalam dłużej z mężem, jak to w sobotę, nie zjadłam szybko śniadania i mdlosci szybko dały o sobie znać 😂 muszę szybko wstawać po przebudzeniu i jesc śniadanie. Córka coś przytargala z przedszkola, jakiś katar ale humor ma dobry 👍 ja pieke torta dla brata mojego męża z okazji urodzin i jakoś leci ten weekend. Samych dobrych informacji dla każdej i jak najmniej mdlosci 😅
 
Cześć kobietki 😘
Chciałabym dołączyć do Was 😊
Dzisiaj u mnie 5t6d, wizytę mam umówioną na 11.10 ale myślę aby iść w ten poniedziałek, bo będzie wtedy 6t1d więc dzidzia powinna już być widoczna. Bylam na usg w 4t4d i był pęcherzyk 😊 szczerzę to boję się tego usg, chyba każda z nas to przeżywa, puki nie zobaczy dzidziusia 🙈
 
reklama
Do góry