reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Czesc wszystkim :) podczytuje was od jakiegos czasu, ale ze wzgledu na moja historię, dopiero teraz odwazylam sie napisac. Jestem obecnie w 5 ciazy (2xporonienie, 2xpozamaciczna), przeszlam chyba wszystkie mozliwe badania.. i tak o to, obecnie jestem w 7+0. Jak do tej pory wszystko wyglada ok, serduszko tydzien temu zaczelo bic. Biore zestaw lekow i witamin. Jezeli chodzi o objawy to mdlosci co jakis czas, wieczne uczucie glodu i sennosci oraz bol piersi (zwlaszcza lewej). Co wiecej... stres nie jest mi obcy, przez te wszystkie przejscia nabawilam sie zaburzen lekowych i kazdy dzien to dla mnie walka o pozytywne myslenie, a chociazby nie wpadanie w "depresje". Takze bardzo dobrze rozumiem wasze watpliowsci i lęki :)

hejo, witaj kochana 🥰 miło Cię poznać :)
 
reklama
Dziewczyny a jak to jest w ciąży z kosmetyczka i fryzjerem ? Bo ja np chodzę dalej na paznokcie i robię sobie rzęsy .. i do fryzjera też mam za dwa tyg bo już tyle siwych że wyglądam jak babcia 🙈 ale chyba te farny nie są takie jak kiedyś co nie? Na tej mama ginekolog czytałam że można robić

farbowanie w 1 trymestrze odpuszczam - wytrzymam a po co narazać.. paznokcie robię, to jest bezpieczne, ale z rzęsami to nie wiem ..
 
Bylam rano w aptece przepisala mi na wyproznienie taki wlew w stylu czopka MELILAX ,pomoglo ale minimalnie. Ponoc lepsze czopki bo działają tylko tam a nie jak syrop na caly przewód.
Aż mi się przypomniała sytuacja śmieszna/nieśmieszna sąsiadki 🤣🤦🏻‍♀️ przyszedł raz jej syn do mojego taty do sklepu zapytać co jest dobre na wypróżnienie bo nie może itp to tato powiedział ze syrop lactulosum jest dobry pije się chyba łyżeczkę. Sąsiadce chyba nie pomogło tak mało i zamiast poczekać to wypiła cały 🤣 możesz się domyślić jak to się skończyło 🙈🤭
 
Aż mi się przypomniała sytuacja śmieszna/nieśmieszna sąsiadki 🤣🤦🏻‍♀️ przyszedł raz jej syn do mojego taty do sklepu zapytać co jest dobre na wypróżnienie bo nie może itp to tato powiedział ze syrop lactulosum jest dobry pije się chyba łyżeczkę. Sąsiadce chyba nie pomogło tak mało i zamiast poczekać to wypiła cały 🤣 możesz się domyślić jak to się skończyło 🙈🤭
Ja ostatnio miałam dosłownie kamienie. Lewatywa musiała pójść
 
reklama
Do góry