reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Tak, ale Ty masz dużo wyższą ciążę :) Ja dziś 6+4 dopiero :) Ale z rana tak jakby 3/10 mdłości są :)
Ja w 6+4 nie miałam nic, a miałam usg i zarodek był nawet dzień do przodu :) Ale szczerze to mogą wrócić później, jeszcze sporo czasu do końca trymestru, doceniaj luzik póki trwa haha
Ja dziś 8+1 i leze po sniadaniu, bo tak mnie zmuliło :/
 
reklama
Bylas już u gina?ja będę miała 6 tyg i kilka dni i zastanawiam się czy już serduszko będzie, jak to u ciebie?
Ja będę miała wizytę 6+2 i zastanawiam się czy będzie już widoczny zarodek ☺️ W 5+1 był pęcherzyk i ciałko żółte 😊
 

Załączniki

  • IMG_7545.jpg
    IMG_7545.jpg
    154,9 KB · Wyświetleń: 36
Bylas już u gina?ja będę miała 6 tyg i kilka dni i zastanawiam się czy już serduszko będzie, jak to u ciebie?
Ja będę miała wizytę 6+2 i zastanawiam się czy będzie już widoczny zarodek ☺️ W 5+1 był pęcherzyk i ciałko żółte 😊
U mnie w 6+0 już ładnie biło serduszko, ale ja mam 26 dniowe cykle i owulacje ok 12 dnia wiec u mnie to szybko sie rozwinęło 😊
 
reklama
Do góry