reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej 😊 chciałam się przywitać. Dzisiaj zrobiłam test i pokazały się dwie grube krechy. Z OM termin wychodzi na 22 maja. 01 października mam wizytę u lekarza i wtedy wszystko będzie na 100% pewne. To moja 4 ciąża, w domu trzy córki 15 lat, 4 lata i 19 miesięcy. Dwa porody SN i ostatni CC.
gratulacje!! 😍
 
reklama
Cześć Dziewczyny, witam się nieśmiało i ja. Termin z OM 26.05, dziś dopiero 4+1. Wizytę mam dopiero 12.10 u lekarza, u którego chce ciążę prowadzić, ale chyba pójdę też 5.10 do innego, zeby podejrzeć, czy wszystko ok. Potrzebuję moooorza cierpliwości do tego czasu 🙈 moja pierwsza ciąża ❤️
gratuluję 🎊 😍
 
Czesc i witajcie 😊 mój termin to 22 maj, dwie kreski zobaczyłam w ubiegłą sobote w terminie spodziewanej miesiaczki. Myślałam że sie nie udało bo robiłam test jakieś 8 dni po współżyciu i był negatywny. Ogólnie nasza pierwsza próba i trafiona tydzien po slubie 😉 wizyte umowilam na 24 wrzesien ale bardzo sie martwie czy wszystko ok. Moja pierwsza ciąża ❤
ale super! Gratki ❤️
 
Czesc i witajcie 😊 mój termin to 22 maj, dwie kreski zobaczyłam w ubiegłą sobote w terminie spodziewanej miesiaczki. Myślałam że sie nie udało bo robiłam test jakieś 8 dni po współżyciu i był negatywny. Ogólnie nasza pierwsza próba i trafiona tydzien po slubie 😉 wizyte umowilam na 24 wrzesien ale bardzo sie martwie czy wszystko ok. Moja pierwsza ciąża ❤
Super, gratulacje, ze Ślubem i pierwsza próba to u mnie tak samo! Piateczka ! :)
 
Zadam pytanie bo 300 stron to za duzo zeby szukac, Czy ktoras z was ktora ma juz dziecko miala w tej donoszonej ciazy plamienia mkedzy 6 a 7 tygodniem? Nie implantacyjne bo to nie mozliwe. I wszystko bylo pozniej ok? Brązowe, niewielkie ale z krwią. Dziekuje za odp!
Tak , ja miałam 9/10 tydz. Pobiegłam odrazu do szpitala, z dziudziusiem było wszystko dobrze, natomiast okazało się że mam krwiak na łożysku i to on był przyczyną plamienia. Dostałam nakaz oszczędzania się , odpoczywania i L4
 
Zadam pytanie bo 300 stron to za duzo zeby szukac, Czy ktoras z was ktora ma juz dziecko miala w tej donoszonej ciazy plamienia mkedzy 6 a 7 tygodniem? Nie implantacyjne bo to nie mozliwe. I wszystko bylo pozniej ok? Brązowe, niewielkie ale z krwią. Dziekuje za odp!
ja nie ale moja przyjaciółka miała żywą krew myślała ,że koniec ale nie . Udało się donosić miała krwiaka
 
ja nie ale moja przyjaciółka miała żywą krew myślała ,że koniec ale nie . Udało się donosić miała krwiaka
U mnie właśnie w takim terminie zaczęło się plamienie we wszystkich odcieniach czerwieni i brązu. Trwalo do 12-13 tygodnia ponieważ miałam krwiaka na który naciskał powiększający się płód ibraz blokował odpływ krwi - wtedy plamiłam na brązowo, raz nie i wówczas to była czerwień. Obecnie ten blokujący płód ma 12 lat i jest okazem zdrowia.
 
reklama
Do góry