reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Ojej ile nowych mamusiek! 😍 super, będziemy miały o czym gadać 😉
U mnie bez zmian, dlatego się nie rozpisuje, a tylko czytam. Mam teraz troche roboty, bo przygotowuje na poniedzialek poczęstunek do firmy męża. Także ostro zakupy i myślę, co by tu jeszcze wykombinować 🙃 a wizyta 22.09 już coraz bliżej...
 
Czesc i witajcie 😊 mój termin to 22 maj, dwie kreski zobaczyłam w ubiegłą sobote w terminie spodziewanej miesiaczki. Myślałam że sie nie udało bo robiłam test jakieś 8 dni po współżyciu i był negatywny. Ogólnie nasza pierwsza próba i trafiona tydzien po slubie 😉 wizyte umowilam na 24 wrzesien ale bardzo sie martwie czy wszystko ok. Moja pierwsza ciąża ❤
 
Mam identycznie tez termin na 8 maja :) i wyzyte 28.09 tylko przez te plamienia dzisiejsze to juz mysle ze bede sie z wami zaraz zegnac :(
Plamienia niekoniecznie oznaczają to najgorsze. Ja mam od kilku dni, na usg dobrze wszystko, biorę luteinę bo progesteron trochę spadł. Czasami to wynika z jakichś krwiaczków. Uważaj na siebie teraz ❤️
 
A dziś córka mi się zbuntowała, nie chciała do przedszkola, a ja miekka faja ja zostawiłam w domu i latała że mną 😂 mówi, że jutro już idzie do przedszkola 😆 ale jakoś tak z myślą, że za pare miesięcy pojawi się nowa istotka, która będzie pewnie zajmowała mnie dużo bardziej chce żeby jeszcze miała mamę na 100% .. Hormony mi już chyba odwalają 😅
 
8 tydzień będzie, szybko ale mój lekarz po dwóch poronieniach teraz namawia żebym odpoczywała i zapomniała o pracy 😀

Ja uważam że kobieta powinna iść odpoczywać.
Ja mam pracę dość stresująca, z ludźmi i pieniędzmi... Więc też lekarz mi zalecil na pierwszej wizycie szybkie pozostanie w domu i myślę czy od 9 tygodnia się nie wybrać już... Tylko najbardziej obawiam się że pójdę na wolne i nie daj Boże coś się stanie.. Jak wtedy wrócę 😔
To moja pierwsza ciąża, dlatego panikuje a tyle się słyszy....
 
reklama
Do góry