reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Widzę tez w badaniach, ze te liczby się różnią - 5ty tydzień ma sporo wyższe wyniki niż 6ty, czyli technicznie wg tego badania jestem w 6tym tygodniu i wtedy moje 60 nmol/l daje 50ty percentyl :)
Dobra koniec rozkmin, faktycznie nie warto badać tych rzeczy hahah
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny trochę mnie martwi to ze nie mam objawow. Po za piersiami i sporadycznym bólem podbrzusza nic mi nie jest i to mnie martwi.
troche jestem zmęczona popołudniami ale to dlatego ze coś mi się poprzestawiało i wstaje wcześniej niż zawsze. Czy to normalne ze nie mam objawow ?
Spokojnie, ja mam Dokladnie tak jak Ty. Sporadyczne bole podbrzusza i piersi. Czasami delikatnie mnie zemdli ale to bez względu na pore dnia , raczej na to co zjem. Jestem dzis 6+2 .
Jakie aplikacje używacie do wyliczenia terminu porodu i jego obserwacji?
Ciaza+
 
Cześć dziewczyny🙂 byłam wczoraj na wizycie u gina i jest echo zarodka ❤️ słyszałam serduszko 😍 teraz jestem 5+6. Termin na 7 maja 😁 Cieszę się, że ciąża jest tam gdzie powinna.
Wczoraj wizytę miałam o 21.00, a dziś rano wstałam i brudze na brązowo. Może być tak po dopochwowym USG?
 
Spokojnie, ja mam Dokladnie tak jak Ty. Sporadyczne bole podbrzusza i piersi. Czasami delikatnie mnie zemdli ale to bez względu na pore dnia , raczej na to co zjem. Jestem dzis 6+2 .

Ciaza+
Ja też nie mam objawów takich jak ból piersi, w poprzednich dniach miałam bóle podbrzusza które też ustały. Dzisiaj boli mnie głowa i jestem senna, jedyny taki objaw który miałam w każdej ciąży to to że jest mi zimno i mam dreszcze tak jakbym była przeziębiona.

Aplikację jakich ja używam to Flo i ciąża +
 
Cześć dziewczyny🙂 byłam wczoraj na wizycie u gina i jest echo zarodka ❤️ słyszałam serduszko 😍 teraz jestem 5+6. Termin na 7 maja 😁 Cieszę się, że ciąża jest tam gdzie powinna.
Wczoraj wizytę miałam o 21.00, a dziś rano wstałam i brudze na brązowo. Może być tak po dopochwowym USG?
Myślę że to może być po USG właśnie, obserwuj bo szybko powinny minąć jeśli to podrażnienie
 
reklama
Dziewczyny trochę mnie martwi to ze nie mam objawow. Po za piersiami i sporadycznym bólem podbrzusza nic mi nie jest i to mnie martwi.
troche jestem zmęczona popołudniami ale to dlatego ze coś mi się poprzestawiało i wstaje wcześniej niż zawsze. Czy to normalne ze nie mam objawow ?
Ja mam tak samo zero objawów tylko brak miesiączki ale tak samo przechodziłam poprzednie ciążę tylko brzuch rosną.
 
Do góry