reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Hej, jeśli chodzi o Acard, to mój ginekolog przepisuje w pierwszej ciąży zawsze od 12 tyg, profilaktycznie. Mądry facet, więc mu ufam🙂 Jeśli chodzi o L4, to chyba większość z nas bije się z myślami 🙂 Ja chętnie popracowalabym dłużej, ale z drugiej strony i psychicznie i fizycznie, moja praca jest dość obciążająca. Stwierdziłam, że zacznę o tym myśleć po USG. Swoją drogą, zazdroszczę Wam, że macie te pierwsze za sobą 🙂
Z tego co czytałam to dopiero po 12 tyg to ma sens w ramach zapobiegania stanowi przedrzucawkowemu, u mnie tez lekarze przepisują, jeśli kobieta ma skłonność właśnie. Wiesz jaką dawkę u Ciebie przepisują?
 
Ja właśnie w tej ciąży zmieniam lekarza, niby ordynator doświadczony dobry sprzęt, ale podchodzi do ciąży w dziwny sposób ..za mną poronienia do tego wiek, wiadomo gdzieś tam inne choroby ..a on że jest za tym żeby to było naturalne bez leków, ani nic na podtrzymanie jakieś badania przed ....więc zmieniam ginekologa .. zobaczę jak ten nowy do tego podejdzie
 
Ja właśnie w tej ciąży zmieniam lekarza, niby ordynator doświadczony dobry sprzęt, ale podchodzi do ciąży w dziwny sposób ..za mną poronienia do tego wiek, wiadomo gdzieś tam inne choroby ..a on że jest za tym żeby to było naturalne bez leków, ani nic na podtrzymanie jakieś badania przed ....więc zmieniam ginekologa .. zobaczę jak ten nowy do tego podejdzie
No to faktycznie trochę niepoważnie podchodzi do tematu😏
 
No to po pierwszym usg i.... wiem, że nie nie wiem. Za tydzień kolejne usg. To czekanie mnie wykończy ..
 

Załączniki

  • 4b267a1d-c46f-4efb-96c8-ee5f68c2cbd6.jpg
    4b267a1d-c46f-4efb-96c8-ee5f68c2cbd6.jpg
    52,3 KB · Wyświetleń: 92
  • bc059a07-108a-4d5a-9c72-bbe84205ee48.jpg
    bc059a07-108a-4d5a-9c72-bbe84205ee48.jpg
    79 KB · Wyświetleń: 90
reklama
Do góry