reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

jeśli liczyć od ostatniego okresu to 6 tydzień.
Wizytę miałam w zeszłym tygodniu i z OM był to 6+1. Niestety, był tylko pęcherzyk i usłyszałam, że to prawdopodobnie 4tydzien... Trochę byłam zdziwiona ale ok, przynajmniej wiem że jest w dobrym miejscu. We wtorek następna wizyta ale u innego lekarza, półtora tygodnia później, i mam nadzieję, że dowiem się czegoś więcej.
Także nie jesteś sama i musimy czekać cierpliwie na ♥️...
 
reklama
A to coś pomyliłam, bo myślałam, że serducho już było. Rozumiem ciekawość, bo ja mam wizytę 22.09 i to będzie 6+3 dni. To czekanie się trochę dłuży, ale chcę już pójść tak, żeby było coś tam widać, bo ostatnio te wczesne wizyty kosztowały mnie więcej nerwów niż gdybym miała czekać na optymalny termin🙂
Ja byłam w 5,ale to tylko żeby sprawdzić czy ciąża jest wewnątrzmaciczna i nie w bliźnie.
 
Dziewczyny trochę mnie martwi to ze nie mam objawow. Po za piersiami i sporadycznym bólem podbrzusza nic mi nie jest i to mnie martwi.
troche jestem zmęczona popołudniami ale to dlatego ze coś mi się poprzestawiało i wstaje wcześniej niż zawsze. Czy to normalne ze nie mam objawow ?
 
Dziewczyny trochę mnie martwi to ze nie mam objawow. Po za piersiami i sporadycznym bólem podbrzusza nic mi nie jest i to mnie martwi.
troche jestem zmęczona popołudniami ale to dlatego ze coś mi się poprzestawiało i wstaje wcześniej niż zawsze. Czy to normalne ze nie mam objawow ?
Kompletnie się nie przejmuj. Niektóre dziewczyny mają cały zestaw objawów, a niektóre żadnych. Poza tym masz jeszcze czas na wszystko🙂 Ciesz się dobrym samopoczuciem i byle jak najdłużej 😃
 
Dziewczyny trochę mnie martwi to ze nie mam objawow. Po za piersiami i sporadycznym bólem podbrzusza nic mi nie jest i to mnie martwi.
troche jestem zmęczona popołudniami ale to dlatego ze coś mi się poprzestawiało i wstaje wcześniej niż zawsze. Czy to normalne ze nie mam objawow ?
Coś Ci się przestawiło 😊😉to też objawy.
Tylko się cieszyć,że jest dobrze.
Ja w 1 ciąży czułam się jak młody bóg.
W tej też nie najgorzej.
 
Co za ranek za nami.... Latanie po szpitalu, przychodniach oraz laboratorium. U dziecka pojawiła się krew w kale. Wiem tyle że w końcu nic nie wiem 🤬
Laboratorium nie przyjęło próbki kału bo było do 12. Na szpitalu sytuacja kiepska bo chcą przyjąć samo dziecko (4,5 roku) bez rodzica. Ogólny stan dziecka okej, bez oznak odwodnienia. Niepokoi mnie ta krew 😭, przypisany został syrop nifuroksazyd 🤷🏻‍♀️
Nie miała ostatnio zaparcia lub biegunki?
A dlaczego bez rodzica?
 
Dziewczyny trochę mnie martwi to ze nie mam objawow. Po za piersiami i sporadycznym bólem podbrzusza nic mi nie jest i to mnie martwi.
troche jestem zmęczona popołudniami ale to dlatego ze coś mi się poprzestawiało i wstaje wcześniej niż zawsze. Czy to normalne ze nie mam objawow ?
Normalne. Ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów prawie, dopiero pod koniec pierwszego trymestru było mi nie dobrze podczas jazdy samochodem a tak czułam się jakbym nie była w ciąży, no nic mi nie dolegało;) także bez obaw:)
 
Co za ranek za nami.... Latanie po szpitalu, przychodniach oraz laboratorium. U dziecka pojawiła się krew w kale. Wiem tyle że w końcu nic nie wiem 🤬
Laboratorium nie przyjęło próbki kału bo było do 12. Na szpitalu sytuacja kiepska bo chcą przyjąć samo dziecko (4,5 roku) bez rodzica. Ogólny stan dziecka okej, bez oznak odwodnienia. Niepokoi mnie ta krew 😭, przypisany został syrop nifuroksazyd 🤷🏻‍♀️
Samo dziecko bez rodzica 4,5 roku ?? Chyba ich juz pogięło doszczętnie:/
 
reklama
Do góry