reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, wrocilam od ginekologa.
Jest pęcherzyk, prawdopodobnie ciałko żółte. Mam powtórzyć betę jutro, w piatek i w poniedzialek i za tydzien na kontrole. Są 3 opcje: niewykluczona pozamaciczna, poronienie albo okaże się, że beta podskoczy i będzie wszystko dobrze. Na chwilę obecną wychodzi 5tc. Także w sumie pozostało mi czekac i modlić sie przede wszystkim, zeby nie bylo pozamacicznej.
Cp na jakiej podstawie?
Długo cię trzyma z podejrzeniem cp.
 
Czesc Dziewczyny ☺️ Wracam do Was po krótkiej przerwie. Rozpoczęcie roku w szkole córki i całe zamieszanie z tym związane. Jednak odpuściłam sobie betę, po tym jak po raz kolejny pocałowałam klamkę 🙈 swoją droga nie wiem kto im pisze pozytywne opinie w internecie 😂 Lekarza mam pojutrze na 16:40, bo docelowego dopiero na 27.09 wiec późno. A chce już wiedzieć co i jak ☺️
 
Cp na jakiej podstawie?
Długo cię trzyma z podejrzeniem cp.

Stwierdzila, że przy takich wartościach ciezko jeszcze stwierdzic dokladnie czy nie jest pozamaciczna i ze nie moze w 100% jej wykluczyć. I ze obok pęcherzyka jest drugi mały pęcherzyk, a przy cp tez takie pecherzyki nieraz sie pojawiają. Z tym ze w jednym pęcherzyku bylo ciałko żółte albo pęcherzyk żółtkowy, juz nie pamietam.
Z drugiej strony tak sobie mysle, ze przeciez w 5 tc to juz widac czy jest cp czy nie.
 
Stwierdzila, że przy takich wartościach ciezko jeszcze stwierdzic dokladnie czy nie jest pozamaciczna i ze nie moze w 100% jej wykluczyć. I ze obok pęcherzyka jest drugi mały pęcherzyk, a przy cp tez takie pecherzyki nieraz sie pojawiają. Z tym ze w jednym pęcherzyku bylo ciałko żółte albo pęcherzyk żółtkowy, juz nie pamietam.
Z drugiej strony tak sobie mysle, ze przeciez w 5 tc to juz widac czy jest cp czy nie.
Cp jest trudna,ale jak się źle zdiagnozuje to jest niebezpieczna.
 
reklama
Do góry