reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Dzięki, dla mnie to wszystko logiczne itd. Ale się zakręciłam. Flo liczy 5+1 5+2 …. 5+7 (czyli 6+0) -dzień wcześniej niż inne apki. Np. Pregnancy+/ciaża+
Czyli na flo om to dzien 1, a nie dzień 0.

Wszystko ma sens. :)

Zastanawiam się, czy jak pójdę na wizyte w sobote (11.09) to czy zobacze ❤️.. z tych naszych prawidlowych, powyzszych obliczen wynika, ze bedzie to 6+1. Dziwne mysli i stresik, ze cos nie tak, ale tak jak pisalyście wczesniej, nie ma co się nakrecac! 😊 miłego dnia!

ps dwa razy usunal mi sie wpis zanim go opublikowalam, juz jestem zfrustrowana! 😡 hormony dzis chyba ze zdwojona sila dzialaja 😂🤣
Mam Flo i tam pokazuje dokładnie tak jak wcześniej napisałam. Dziewczyny tutaj jeszcze fajniej to wytłumaczyły, jak lekarze liczą i jak prawidłowo trzeba to określać, żeby się nie pogubić. Wszystko jest do ogarnięcia i bądź da siebie wyrozumiała, bo teraz wolniej do nas wszystko dochodzi...😅😉
 
reklama
No tak… chciałabym po prostu mieć ustalona jedna wersje, albo 6+1 albo 6+2 🤣
Dzień 38- mój maż zaczał mówić do mnie ‘burza mózgu’.
🤷🏼‍♀️
Lekarz powie Ci który i wg tego ustawisz sobie aplikacje i będziesz wiedziała, ja tak zrobiłam w pierwszej ze mi z miesiączki wyszło inaczej niż lekarz i potem sobie poustawiałam w aplikacjach zeby mieć jak u lekarza bo wtedy łatwiej a nie motać się:)
 
W ogóle to kiedy będziecie mówić w rodzinie?
Ja teściowej chyba powiem na roczek wnuczki,że zostanie kolejny raz babcia😅😅,ale to jeszcze się zastanawiam. 8 tydzień będzie i tak myślę.
 
Dzięki, dla mnie to wszystko logiczne itd. Ale się zakręciłam. Flo liczy 5+1 5+2 …. 5+7 (czyli 6+0) -dzień wcześniej niż inne apki. Np. Pregnancy+/ciaża+
Czyli na flo om to dzien 1, a nie dzień 0.

Wszystko ma sens. :)

Zastanawiam się, czy jak pójdę na wizyte w sobote (11.09) to czy zobacze ❤️.. z tych naszych prawidlowych, powyzszych obliczen wynika, ze bedzie to 6+1. Dziwne mysli i stresik, ze cos nie tak, ale tak jak pisalyście wczesniej, nie ma co się nakrecac! 😊 miłego dnia!

ps dwa razy usunal mi sie wpis zanim go opublikowalam, juz jestem zfrustrowana! 😡 hormony dzis chyba ze zdwojona sila dzialaja 😂🤣
Korci mnie i też idę na bete ale nie wiem bo wypiłam kawę jak myslicie
 
reklama
Do góry