reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, dręczy mnie… jak do cholery prawidłowo liczyć dni?
Czy dzień 0 jest po prostu 7 dniem czy 7dzien danego tygodnia to juz +1? Apki różnie licza.
Chaos w głowie, coś stylu ‘nie śpię, bo trzymam kredens’ 🙈🤦🏼‍♀️
Aplikacje licza od dnia OM czyli 5 tydzień +0 to równe 5 tygodni. 5 +1 w to początek 6 tygodnia bo to 5 tygodni plus 1 dzień. I tak do 7 dnia.
To u Ciebie w ogóle wszystko pogmatwane na raz. A jak dzieci na nowego partnera ?? No bo skoro dzidzia w drodze to jednak planujesz z nim coś dalej.
Tak bardzo go lubią. Znają się dobrze. Ale oficjalnie nie wiedzą jeszcze ze to mój nowy partner. Ale wiedzą że będziemy musieli się wyprowadzić z domu od babci. Mieszkam w domu rodzinnym.
 
O kurcze faktycznie coś nie tak, bo za mała beta od momentu kiedy byłaś:(
Hmmm ja byłam 2 września czwartek i miałam 28. I powtórzyłam w poniedziałek i było 163 kobieta mówiła że przyrost jest ok. Ale moja ciąża od Om jest 3 tygodnie młodsza i tego jestem pewna że do zapłodnienia doszło 19 sierpnia. Ale co ma być to będzie.
 
Podam przykład, będzie łatwiej zrozumieć
5 tydzień to:
5+0, 5+1, 5+2, 5+3, 5+4, 5+5, 5+6.
Razem 7 dni😉
Dzięki, dla mnie to wszystko logiczne itd. Ale się zakręciłam. Flo liczy 5+1 5+2 …. 5+7 (czyli 6+0) -dzień wcześniej niż inne apki. Np. Pregnancy+/ciaża+
Czyli na flo om to dzien 1, a nie dzień 0.

Wszystko ma sens. :)

Zastanawiam się, czy jak pójdę na wizyte w sobote (11.09) to czy zobacze ❤️.. z tych naszych prawidlowych, powyzszych obliczen wynika, ze bedzie to 6+1. Dziwne mysli i stresik, ze cos nie tak, ale tak jak pisalyście wczesniej, nie ma co się nakrecac! 😊 miłego dnia!

ps dwa razy usunal mi sie wpis zanim go opublikowalam, juz jestem zfrustrowana! 😡 hormony dzis chyba ze zdwojona sila dzialaja 😂🤣
 
reklama
Hej! bardzo nieśmiało się witam, jest to moja trzecia ciąża i mam nadzieje tym razem udana 🙏
wczoraj robiłam bete i wynik 1425 plus progesteron 27. Jestem trochę w szoku bo pierwszy raz mi taka duża beta wyszła a to 31 dc, Jutro idę na powtórkę.
Beta kosmos, a wartości do niej dopisane są w jakich normach? Bo np diagnostyka ma 2 oznaczenia.
 
Do góry