reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

W ogóle to kiedy będziecie mówić w rodzinie?
Ja teściowej chyba powiem na roczek wnuczki,że zostanie kolejny raz babcia😅😅,ale to jeszcze się zastanawiam. 8 tydzień będzie i tak myślę.
My mamy 19 sierpnia wchodziny u męża brata a wizyta jest 15 wiec będę koniec 7 tyg I zamierzam wtedy poinformować wszystkich bo dzis zamowilam juz koszulkę z napisem dla małego także jeśli wszystko będzie grało to raczej właśnie tego 19 powiemy, bo maz juz dla brata powiedział także wypada poinformować rodziców a reszta znajomych to troszkę później myślę:)
 
reklama
My mamy 19 sierpnia wchodziny u męża brata a wizyta jest 15 wiec będę koniec 7 tyg I zamierzam wtedy poinformować wszystkich bo dzis zamowilam juz koszulkę z napisem dla małego także jeśli wszystko będzie grało to raczej właśnie tego 19 powiemy, bo maz juz dla brata powiedział także wypada poinformować rodziców a reszta znajomych to troszkę później myślę:)
Musiałam sobie wygooglać co to są wchodziny 😁
 
Ja myslalam, ze literowka i chodzi o urodziny 😁

jak wszystko bedzie ok na wizycie w sobote to chyba bedziemy juz musieli rodzicom powiedziec, bo nie moge ukrywać faktu, że dalej ‘przechodze detoks i nie napije się z nimi drineczka’. Teraz z okazji odebrania dyplomu mojego brata. 😁
Macie jakieś pomysły czy tak po prostu kawa na ławę - będziecie dziadkami po raz x ?
 
Ja myslalam, ze literowka i chodzi o urodziny 😁

jak wszystko bedzie ok na wizycie w sobote to chyba bedziemy juz musieli rodzicom powiedziec, bo nie moge ukrywać faktu, że dalej ‘przechodze detoks i nie napije się z nimi drineczka’. Teraz z okazji odebrania dyplomu mojego brata. 😁
Macie jakieś pomysły czy tak po prostu kawa na ławę - będziecie dziadkami po raz x ?
Ja kupuje koszulkę lub Body z napisem starsza siostra i tak puścimy mała, ciekawe kto zauważy 😅 pewnie będziemy pytać czy ma ładna koszulkę 😀
 
Ja myslalam, ze literowka i chodzi o urodziny 😁

jak wszystko bedzie ok na wizycie w sobote to chyba bedziemy juz musieli rodzicom powiedziec, bo nie moge ukrywać faktu, że dalej ‘przechodze detoks i nie napije się z nimi drineczka’. Teraz z okazji odebrania dyplomu mojego brata. 😁
Macie jakieś pomysły czy tak po prostu kawa na ławę - będziecie dziadkami po raz x ?
Za pierwszym razem to moim rodzicom powiedziałam następnego dnia po teście bo nie mogłam wytrzymać a teściom ok 8 tyg na święta Bożego Narodzenia przy stole mąż ogłosił, a dziś zamowilam koszulkę z przodu "mam sekret.. " a z tyłu "zostanę starszym bratem" I też myślę ze może być tak że nikt nie zajarzy na początku heheh
 
reklama
Do góry