reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
Ja dziewczyny się zastanawiam czy nie pójść do innego lekarza sprawdzić czy wszystko ok. Tak mnie bolał wczoraj brzuch , zauważylam że po jedzeniu, po smażonym. Dzis będę próbować lekkich dan ,moze to w tym tkwi problem. Jakoś się stersuje , wy wizytujecie a ja czekam i się martwię co będzie.
 
Ja dziewczyny się zastanawiam czy nie pójść do innego lekarza sprawdzić czy wszystko ok. Tak mnie bolał wczoraj brzuch , zauważylam że po jedzeniu, po smażonym. Dzis będę próbować lekkich dan ,moze to w tym tkwi problem. Jakoś się stersuje , wy wizytujecie a ja czekam i się martwię co będzie.
A kiedy masz wizytę "normalną? Czy to bardzo odległy termin?
 
Ja dziewczyny się zastanawiam czy nie pójść do innego lekarza sprawdzić czy wszystko ok. Tak mnie bolał wczoraj brzuch , zauważylam że po jedzeniu, po smażonym. Dzis będę próbować lekkich dan ,moze to w tym tkwi problem. Jakoś się stersuje , wy wizytujecie a ja czekam i się martwię co będzie.
Ja się zapisałam przed główną wizyta, prywatnie do innego. Chcę sprawdzić czy tętno dalej jest i czy wszystko okej.
 
reklama
Do góry