reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja miałam tak jak Ty w 1 ciąży.
Teraz jakoś się stresuje po prostu [emoji25]
Mi się wydaje, że ciąża widoczna na usg będzie młodsza niż tygodniowo z miesiączki. Jak ja poszłam pierwszy raz na wiZytę to była dosłownie kropeczka taki malutki pęcherzyk, a dopiero w piątym tygodniu było widać pęcherzyk z powstającym zarodkiem . W 7 tygodniu bicie serduszka i dzidziusia było widać. Jak bedziesz chciała mogę wrzucić zdjęcia od pierwszego usg ;)
 
reklama
Ja też się obawiam takiej informacji... W rodzinie były bliźniaki a ja nie jestem gotowa na dwóch noworodków i 2,5 latka... Tym bardziej że poza mężem który wiadomo pracuję to nikt mi nie pomoże, rodzice tez oboje pracują teściowe są daleko. 😁
O kurcze no to jeszcze lepiej masz😊 chociaż może jak mniejsza różnica wieku to lepiej później się dogadają i fajnie się będą bawić. Mój chumorzaty dwu latek z buntem w najgorszej postaci i jakoś sobie nie wyobrażam jego wspólnej zabawy jako 3.5 latek z rocznym dzieckiem, ewentualnie dwójką rocznych 😂
 
A macie już jakieś imiona wybrane, że na pewno takie? Moja koleżanka rodzi w styczniu. Maja Stasia a teraz będzie Inka. Ładnie tak 😀
Mnie się podoba Mia dla dziewczynki, więc jeśli będzie dziewczynka chciałabym właśnie tak. Ale czas pokaże bo wiadomo w rzeczywistości może być różnie
 
reklama
Do góry