reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
wstalam do pracy i ciemno za oknem
jakaś masakra
aż się odechciewa chodzić do pracy
ja aż uraczyłam się kanapka z nutella i goraca herbata i tak siedzę i patrzę na ten szron na balkonie. Zazdroszczę osobom na L4 😋 spałam 9 godzin a dalej czuje się jakbym nie spała wcale. Nie wiem czy się kiedyś wyspie. Wiecznie zmęczona jestem. 😖
 
Witajcie w niedzielę :) czy któraś z Was też nie odczuwa żadnych mdłości ? Nawet mnie brzuch nie boli (Ale myślę że to za sprawą magnezu ). Choć trochę się obawiam bo wizyta za tydzień dopiero. Dziś rozpoczęty 6 tydzien. A mój bardzo chce wszystkim dziś powiedzieć na rodzinnym obiedzie. Dla mnie to nie problem, ale boję się że potem będę musiała się tłumaczyć i znów przeżywać to co trzy miesiące temu. Choć do tej pory byłam dobrej myśli. Ale przez te ostatnie nie najlepsze wiadomości mnie też dopadly obawy. Jedyny mój objaw to ból piersi A i tak o wiele mniejszy niż na początku.
Ja niestety mam od początku mdłości. Od kilku dni doszły wymioty. Ale jeszcze żeby zwrócić to ok, a tu caly czas piecze w żołądku i stoi.🙈
 
reklama
Mnie generalnie już nie mdli od tygodnia. Mam nieraz tylko odrzucenie od jakiegoś zapachu. Węch dalej wyostrzony. Piersi i brzuch zawsze z rana o wiele mniej bolą. Teraz głównym objawem ciążowym jest senność ...
Co do.węchu mi prawie wsZystko śmierdzi😁 nawet pieluszki małej, a zwłaszcza te pampersy tak śmierdzą, ze masakra. Mam na myśli czystą pieluszke😅
 
Do góry