reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

Ja też byłam w tym czasie na pierwszej wizycie i było to samo, dwa tyg później był zarodek z serduszkiem . Te czekanie na wizytę żeby sprawdzić czy jest zarodek było długie ale byłam dobrej myśli i wszystko było idealnie. Teraz po tych przykrych wiadomościach sama zaczęłam się stresować co będzie dalej a kolejna wizyta dopiero za 3tyg 🙄 chyba same się nakręcamy
Tak, nakręcamy się, ale chyba taka nasza natura. Ja ostatnio jestem jednak dobrej myśli. Czekam na polowkowe bo chce wiedZieć czy mam nic nie kupowac po córce czy może coś dla chłopca jednak ;) tak też się boje prenatalnych, ale juz nic nie poradzimy na nic i już czekam na malutką istotke😍
 
reklama
Ja żałuję że przełozylam wizytę z poniedziałku na środę bo chce już być po. Tym bardziej zdolowalam się po przykrych informacjach ....

Miała z Was któraś biegunkę ? Mdłości trzymają mnie od tygodnia a wczoraj pół dnia miałam biegunkę . Zastanawiam się czy to z powodu ciąży czy moze grypa żołądkowa bądź zatrucie
ja mam zaparcia non stop, a jak się wypróżniać, to bieguna... podobno w ciąży to normalne, ale tez się martwię...
 
Przyszła pora na mnie się pożegnać... W poniedziałek jeszcze mam zrobić bete i w środę ale nie mam się już łudzić... Jest zarodek ale... No serca nie ma... Dostałam odrazu skierowanie na zabieg więc... No nie liczę na nic już
 

Załączniki

  • IMG_20200926_123439.jpg
    IMG_20200926_123439.jpg
    776,4 KB · Wyświetleń: 91
  • IMG_20200926_112313.jpg
    IMG_20200926_112313.jpg
    898,7 KB · Wyświetleń: 90
Ja mam dziś takiego lenia.. Tylko leżę i przysypiam co chwilę. Właśnie wstałam w głowie mi się zakręciło, ale muszę zrobić parę rzeczy w domu bo brudem zarosne i praniem 🤣 o 15 córka idzie na urodziny do koleżanki to może wtedy jakąś dłuższą drzemka :p
 
reklama
Do góry