reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2021

reklama
To jeszcze wcześnie, spróbuj się nie zamartwiać i myśleć pozytywnie. Na następnej wizycie zobaczysz zarodek, póki nic się nie dzieje niepokojącego trzeba czekać i być cierpliwym. A jakie są zalecenia lekarza?
Od samego początku ciąży jestem na neoparin i wieczorem acard.
I czekamy do kolejnej wizyty. Żadnych badań nie dostałam zleconych.
 
Podczytuje co tam u Was, bo jakoś trudno mi się rozstać. Miło się czyta dobre wieści.
Pyska ja na USG poszła jak miałam 7+2tc i lekarz stwierdził ciążę 2 tygodnie młodsza, niewyraźny pęcherzyk. U Ciebie widzę 2 małe pęcherzyki, bądź dobrej myśli .
Zobacz załącznik 1179528
Hej dziewczyny powiedzcie mi bo wariuje to jest 5 tyg. Czy wy tez uważacie ze w tym tygodniu za mało sie rozwijają, nie ma widocznego ys.
Martwię się ze znowu historia się powtarza w opisie mam slabowidoczny pęcherzyk ciążowy.
Kolejna wizytę mam za 2 tyg. [emoji17]
 
Co do boli brzucha - ja miałam mega silne, odkąd biorę magnez boli sporadycznie i nie tak mocno.
kawa - blee, odrzuciło calkiem
Tez mam ochotę na mleko, ale tylko z musli. Samego nie daję rady 🤷🏼‍♀️
ja mam za sobą ciężka noc, miałam okropne mdłości od 12 do nocy, wypiłam trochę wody gazowanej i zjadłam jednego banana na noc i tak mnie zatkał iwzdęło, ze myślałam, ze pęknę. Okropny ból. Musiałam siedzieć 3h z termoforem na żołądku, żeby pójść spać...
A można używać termoforu? Nie wiem.
Go
Ja kiedyś uwielbiałam spać na brzuchu, ale odkąd zaszłam w pierwszą ciąże to ze strachu o dziecko całkowicie z tego zrezygnowałam. Myślałam, że wrócę do tego porodzie ale nie doceniłam jak bardzo mogą boleć pełne od mleka piersi jak się na nie naciśnie całym swoim ciężarem ;) więc po porodzie też tak nie spałam a teraz jak zaszłam w kolejną ciążę to mnie już nawet po takim czasie abstynencji nie ciągnie do spania na brzuchu :) ja śpię tylko na prawym lub lewym boku, czasem się budzę i jestem na plecach ale ta pozycja jest dla mnie nie wygodna i się szybko wybudzam i w sumie dobrze, bo to niezdrowe dla rozwijającego się dziecka.
Tak, na plecach nie powinno się. Mi nawet teraz jest źle na plecach. Śpię na boku jednym lub drugim ale pozycja na brzuchu jest dla mnie najlepsza. Fakt, jak się karmi tez jest kiepsko, na początku jak piersi bolą a melko się leje. Jednak jak unormowała mi się już laktacja, to z przyjemnością wróciłam do pozycji na brzuchu. Jednak tak spać długo nie mogłam bo mala Maja zrobiła sobie ze mnie smoczka i spałam na boku karmiąc ją 😂 ale w tedy liczył sie sen, mogłam spać nawet na stojąco 😂oby spać
 
reklama
Podczytuje co tam u Was, bo jakoś trudno mi się rozstać. Miło się czyta dobre wieści.
Pyska ja na USG poszła jak miałam 7+2tc i lekarz stwierdził ciążę 2 tygodnie młodsza, niewyraźny pęcherzyk. U Ciebie widzę 2 małe pęcherzyki, bądź dobrej myśli .
Ja tez widzę dwa. Tak mi się wydaje.
 
Do góry