reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Cześć dziewczyny.
Witam się ale z dusza na ramieniu.
To moja trzecia ciąża (dwie ostatnie stracone).
Test pozytywny i czekam na środowa wizyty u lekarski (będę miała wprowadzone leki m.in heparyna/Acard).

Pozdrawiam !
PS. Mam 33 lata i walka o ukochana myszkę trwa.

Z całego serca Ci życzę,żeby wszystko było dobrze :)
 
Hej dziewczyny jak samopoczucie ?
Ja czekam aż moja mala gwiazda wstanie i idziemy na dół. Nie dobrze mi , ale cóż zrobić :( u mnie dziś 6+4. Mam sentyment do tego tygodnia i dnia ciąży, bo z Helenką byłam pierwszy raz u ginekologa i już było serduszko [emoji3531][emoji3531][emoji3531].
Ciekawe jak tam bobo w brzuchu daje radę. W środę miał 3 mm , a wizyta za 2 tygodnie :)
 
Cześć dziewczyny.
Witam się ale z dusza na ramieniu.
To moja trzecia ciąża (dwie ostatnie stracone).
Test pozytywny i czekam na środowa wizyty u lekarski (będę miała wprowadzone leki m.in heparyna/Acard).

Pozdrawiam !
PS. Mam 33 lata i walka o ukochana myszkę trwa.

Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze
 
Hej dziewczyny jak samopoczucie ?
Ja czekam aż moja mala gwiazda wstanie i idziemy na dół. Nie dobrze mi , ale cóż zrobić :( u mnie dziś 6+4. Mam sentyment do tego tygodnia i dnia ciąży, bo z Helenką byłam pierwszy raz u ginekologa i już było serduszko [emoji3531][emoji3531][emoji3531].
Ciekawe jak tam bobo w brzuchu daje radę. W środę miał 3 mm , a wizyta za 2 tygodnie :)

U nas oczekiwanie
Fatalnie się czuje , do piersi nie mogę się dotknąć, śpię na stojaco ledwo wstałam starsza ogarnąć do szkoły, młoda chora od soboty glut po pachy - tydzien przedszkola zaliczony =)
 
U nas oczekiwanie
Fatalnie się czuje , do piersi nie mogę się dotknąć, śpię na stojaco ledwo wstałam starsza ogarnąć do szkoły, młoda chora od soboty glut po pachy - tydzien przedszkola zaliczony =)
Mnie piersi też bolą, choć uważam że to dość łaskawy ból [emoji23][emoji23][emoji23].
Ja się dziś przywitałam z wymiotami. Przynajmniej odczuwam ulgę.
 
Mnie piersi też bolą, choć uważam że to dość łaskawy ból [emoji23][emoji23][emoji23].
Ja się dziś przywitałam z wymiotami. Przynajmniej odczuwam ulgę.

Ja należę do tych nigdy nie zmęczonych, zawsze jak nakręcona, wszystko w locie , A od kilku dni poprostu chodzę jak pluto z tylkiem w górze, ledwo się położę-śpię A wcześniej 2-3 W nocy.
Kawa mi nie smakuje jak wcześniej. Sutki mnie bolą są ciemniejsze i stanik mi przeszkadza, zawroty głowy i ogólne osłabienie jak bym maraton przebiegła... brzuch boli dolem i plecy...
 
reklama
Do góry