reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2020

reklama
Jak się czujecie ?
Ja ogólnie dostałam zalecenie ćwiczeń na moim rowerku i diety. Bo mam nadwagę. Powiem wam ,że się ucieszyłam. od kad wiem, że jestem w ciąży bardziej się pilnuje .
Głowa mnie boli , kości... Chyba zmieni się pogoda.
A to moje 3 mm. szczęście :) Zobacz załącznik 1018491
Ja dobrze tylko jedzenie mi nie idzie i mam mdłości. W nocy obudził mnie ból brzucha a tak to to świetnie
I ja się przywitam. Co prawda w g OM 29.04 ale pewnie wyjdzie maj.Mam na imię Marta lat 36 . Jedno dziecko lat 10 ! :) Strasznie się denerwuje w porównaniu do ciąży przed 10 laty. Byłam wczoraj u ginekologa pęcherzyk prawidłowy. Wg tej Pani doktor wizyta za 4 tygodnie. Mam niedoczynność tarczycy i Hashimoto i mutacje genu odpowiedzialnego za krzepnięcie krwi. W związku z tym muszę przyjmować Acard. Napiszę wiecej później bo jeszcze w pracy jestem :)
Ja wg USG termin na 28.04 wg Om na 24.04 także podobny termin mamy [emoji3590] witaj
 
Jak się czujecie ?
Ja ogólnie dostałam zalecenie ćwiczeń na moim rowerku i diety. Bo mam nadwagę. Powiem wam ,że się ucieszyłam. od kad wiem, że jestem w ciąży bardziej się pilnuje .
Głowa mnie boli , kości... Chyba zmieni się pogoda.
A to moje 3 mm. szczęście :) Zobacz załącznik 1018491
Ja czuję się super/identycznie jak w pierwszej ciąży w 2014. Totalnie bez żadnych dolegliwości.
Startuje z wagą 50 kg-w pierwszej ciąży start 53kg i uroslam do 65kg/+12 kg/.
Mam cichą nadzieję,że i tym razem nie będzie nic więcej mimo tego,że wiek 39,5 :)
 
jeszcze zalaczniki
20190905_065450.jpeg
20190905_065516.jpeg
 
reklama
Do góry