reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

A ja pierwszy raz od blisko 4 tygodni wyszłam z domu [emoji3] Jedziemy właśnie z D. na grilla do mojego przyjaciela. Posiedzę na działeczce z największą przyjemnością powiem Wam [emoji16]

@Nan90 moja różnie - ma dzień taki, że kopie równo (i właśnie w oba boki brzucha - podejrzenie padło na kolanka) ... albo ma taki dzień jak dzisiaj, że tylko leniwie się „poprawia”[emoji3]

@caltha też chyba mam hemoroida .... [emoji849] Straszne to jest!

@Brzuszkowa współczuje sytuacji - na pewno nie jest Tobie łatwo ☹️ Z facetami tak jest... ciekawe czy znalazłby się odważny, który by się zamienił z nami [emoji5]
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko, we wtorek chciala bym zrobic sobie rzesy ale czytalam ze na plecach nie wolno spac. I myślicie ze w 1.5h lezac na plecach mogla bym malej zaszkodzić?
 
Dziewczyny mam pytanko, we wtorek chciala bym zrobic sobie rzesy ale czytalam ze na plecach nie wolno spac. I myślicie ze w 1.5h lezac na plecach mogla bym malej zaszkodzić?
Ja robię co 3 tyg i leżę normalnie na plecach. Pytanie tylko czy Ty dasz radę? W nocy tak samo śpię nie raz na plecach i nic małej nie jest:)
 
Cześć dziewczyny! Ja tylko tak na szybko melduje, że Bartuś urodził się o godzinie 10:00 SN z wagą 3410g i 56cm. Niestety akcja sama nie ruszyła po sączenia się wód ale po podaniu kroplówki urodziłam w 2,5h. Trzymam za was kciuki i Pozdrawiam[emoji6]
Gratulacje [emoji4] niech Bartuś zdrowo rośnie [emoji11][emoji11][emoji11]
 
reklama
Do góry