reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja mam to samo :( wizyta dopiero we wtorek. Niestety przy 4 latku za duzo sie nie poleży. Widoczne są już u was brzuszki? Bo mi strasznie widać a to dopiero 8 tc

Napisane na ZTE BLADE A310 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam wizyte w srode.. Tez nie bardzo wychodzi mi lezenie w domu bo dwulatek biega i wszystko rozrzuca (dzis go tesciowa na dwa dni zabiera do siebie) to troche odpoczne..
Brzuch hmm.. Widoczny jest troche nawet mowia mi ze juz widac brzuch ale na twarzy ponoc chudne.. Waga jak Spadla na poczatku tak stoi
 
Dziewczynyy od wczoraj mam taki ból głowy że masakraa:realmad: wzięłam jedną tabletkę i za bardzo nie pomogła:no2:

@nast95 Bardzo się cieszę :D witaj z powrotem ;)

A co do brzucha, to fakt faktem już przed ciążą troszkę mi się przytyło:sorry: więc brzusio troszkę wystaje:p
 
Dziewczynyy od wczoraj mam taki ból głowy że masakraa:realmad: wzięłam jedną tabletkę i za bardzo nie pomogła:no2:

@nast95 Bardzo się cieszę :D witaj z powrotem ;)

A co do brzucha, to fakt faktem już przed ciążą troszkę mi się przytyło:sorry: więc brzusio troszkę wystaje:p
Ja właśnie wczoraj miałam okropny ból głowy musiałam wziąść paracetamol bo pojechałam po synka do szkoły i mało co nie zemdlalam nie pamiętam żeby mnie tak kiedyś głowa bolała więc współczuję naprawdę :errr:
 
kurcze chciałabym, żeby już było jutro, jakoś im bliżej tej wizyty u ginekologa tym bardziej się stresuję, a dop na 18:20 idę :/
 
reklama
@Fabimama dobrze prawisz :biggrin2:

Ja mam detektor tętna, od 12 tygodnia ciąży, także jeszcze za wcześnie. Nie mam problemu ze znalezieniem tętna, można zrobić zapis bicia serduszka na komputerze. Na mnie działał uspakajająco.

Mamy dziś piękną pogode i pierwszy raz od dawna dobrze się czuję, co za frajda!

Jutro mam wizytę u gina. Pierwszą. Niestety nie wiem, czy od razu zrobi usg, niewykluczone, że będę musiała się zapisać bo to szpital. Jestem jakoś dziwnie spokojna.

Zrobiłam pancaces i się nażreć nie mogę :laugh2::zawstydzona/y:
 
Do góry