reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Ja jestem 4.5lata w zwiazku i czasem sa klotnie ale np ze bluze położył nie na swoim miejscu... Przy 1 ciąży baardzo sie kłócilismy, a teraz jest super nie ma nudy ani nic:)

Moje dziecko bedzie spac z nami chwile, a później w lozeczku na płasko ale w rozku. Jakos czuje sie bezpieczniej jak dzidzia znajduje sie w rozku :)
 
reklama
Byłam dziś na wizycie. Powiedziałam gin Źe chyba mam zapalenie, po wynikach moczu mówił że nic nie widać ale jak sprawdził pochwę to potwierdził że jednak tak I przepisal globulki..
Zapytałam kiedy będę mieć usg to zobaczył że od początku ciazy nie robił i zrobił dzis. Chłopak jest już ułożony główka w dół i mówił że raczej się już nie obruci.. Szok! I waży 850 g. Wszystko ok, szyjka i łożysko też ok. :)
Co do faceta ;) pojechaliśmy do jego rodziców i się poskarżyłam :) skoro sama nie mam siły przebicia to szukam sojusznikow:) oboje rodzice jego przyznali mi rację w sporach ale G chyba nie przekonał sie... Ale i tak jestem zadowolona ze rozmawiałam bo przynajmniej wiedzą jak to u nas jest.. Bo syn im nic nie mówi oczywiście.
Ja dalej czuję się zmęczona tymi 2 dniami placzu;) ale wstyd! Nie umiem opanować tego. Cisza to jednak choroba ;)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam zamiar samą uszyszyć jak poznam płeć, rożek, kocyk oraz ochraniacz z jednej strony z bawełny a z drugiej minky.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hmm u mnie młody ciągle głową w górę i nie wiem czy się tym martwić czy nie. W przyszły czwartek będę mieć USG i zobaczymy czy coś się zmieniło. Ale podejrzewam, że nie bo kopniaki ciągle czuję gdzieś na linii pępka.

3jgxskjosc311c31.png
 
Sredec, spokojnie jeszcze dziecko się może obrocic. Do 36 TC ma czas. Potem zwykle już nie ma miejsca ale bywa że i przed samym porodem się maluch obróci.

Imię macie wybrane?
 
Moj maly tez jest juz glowka na dol:) mocne kopniaki czuje kolo pepka czyli nozki a na dole takie delikatne musniecia to pewno raczki:)
 
U mnie mała też ostatnio posladkowo była i sądzę że nadal jest ale u mnie i tak CC więc chyba bez różnicy jak siedzi [emoji12]

Ja kołderki mam dwie dla synka a córcia będzie na początku pod minky spała tak jak młody gdy się urodzil. Pod głową nic.

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie tylko prześcieradło było u córki i teraz też. Kocyki mam po niej, coś z bawełny uszyję, a siostra zrobi tradycyjnie na szydełku, bo robi każdemu nowemu członkowi rodziny. Z ochraniaczy, rożków itp nie korzystałam.

80zl za taki zestaw szyty to podejrzanie tanio, więc podejrzewam że materiały kiepskie i ktoś szyje od niedawna ;)
 
Do góry