reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Wiecie co trochę się martwię bo dziś zrobiłam test rano i druga kreska była jasniejsza niż ostatnio... i teraz mam czarne myśli. ..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć mamusie. Klaslaw szkoda twojej kasy na testy z moczu. Jak nasz wątpliwości to jedyny wyznacznik czy sie rozwija fasolka to test z krwi.

Dzisiaj synek ma wycieczkę do zoo. I nawet łaskawie przestało padać [emoji846]miłego dnia

Przepis na syrop z buraka super. Thx

Czy suplementujecie się witaminami ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wiecie co trochę się martwię bo dziś zrobiłam test rano i druga kreska była jasniejsza niż ostatnio... i teraz mam czarne myśli. ..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Test, testowi nierówny [emoji6] robiłaś innej firmy? Czasem barwik jest jaśniejszy w testach. Nie ma się czym przejmować [emoji6]
Cześć mamusie. Klaslaw szkoda twojej kasy na testy z moczu. Jak nasz wątpliwości to jedyny wyznacznik czy sie rozwija fasolka to test z krwi.

Dzisiaj synek ma wycieczkę do zoo. I nawet łaskawie przestało padać [emoji846]miłego dnia

Przepis na syrop z buraka super. Thx

Czy suplementujecie się witaminami ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Ja biorę Femibion. 1 [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
3jgxyx8d2j8ipu0l.png
 
Wiecie co trochę się martwię bo dziś zrobiłam test rano i druga kreska była jasniejsza niż ostatnio... i teraz mam czarne myśli. ..

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
nie stresuj się niepotrzebnie :)
te testy nie są ilościowe tzn nie zawsze ciemniejsza kreska musi oznaczać, że beta przyrasta, a jaśniejsza, że jest jakiś kłopot - tak jak dziewczyny piszą - tego dowiesz się z krwi. Ale jest już wtorek, zaraz masz wizytę u ginekologa, ja bym na Twoim miejscu poczekała (sama też czekam do tej wizyty i tyle :) )
Cześć mamusie. Klaslaw szkoda twojej kasy na testy z moczu. Jak nasz wątpliwości to jedyny wyznacznik czy sie rozwija fasolka to test z krwi.

Dzisiaj synek ma wycieczkę do zoo. I nawet łaskawie przestało padać [emoji846]miłego dnia

Przepis na syrop z buraka super. Thx

Czy suplementujecie się witaminami ??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tylko kwas foliowy łykam, poczekam co mi lekarz powie, przed zajściem w ciążę robiłam przegląd badań i wszystko ok, więc na razie to chyba wystarczy.
 
To przyszły tata kupił mi test bo coś go tknelo i musiałam zrobić :)
Zostały 2 dni i będzie sprawa jasna.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Od czwartku w lidlu będą śliczne rzeczy dla maluszków i dla mam[emoji854]wiem ze szybko ale chyba coś kupie. Polecam jakość lidla.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam, w ten chłodny, lecz słoneczny poranek ;-) ;)

@iwonaimaja koniecznie daj znać po wizycie ;)

@Kasiales ja na razie nie biorę żadnych witamin oprócz kwasu foliowego. Czekam na wizytę u gin i jeśli będzie taka potrzeba na pewno jakieś zleci ;) Sama trochę boję się cokolwiek brać o_O
 
Do góry