reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Witam się i ja. Pogoda za oknem zachęca tylko i wyłącznie do pozostania w łóżku, a tu brak chęci na sen od 6 rano.
Brzuch mi opadł, zaczął pobolewac i mam wrażenie, że nie dociagne do 10 maja.
Dziś jestem z synem na badaniach i chyba jest to jedna z ostatnich rzeczy jaką uda mi się zrobić. Choć jeszcze muszę kupić rożek, pościel nową i kocyk, i kosmetyki do kąpieli dla Malutkiej:biggrin2:
Drugą córeczkę urodzilam 8 dni przed terminem, sn, odeszly mi wody i oprocz tego nie miałam żadnej akcji. Po nocy na patologii ciąży podlaczyli mi oxy. Po niespełna 8 godz. Ninka się urodziła. Syn z kolei byl przenoszony o ok. 10 dni, 3 proby oxy nic nie dały, przebicie pęcherza tez nic, i po 6 godz. bez wód skoczylo mi ciśnienie. I wtedy szybka decyzja o cc.:biggrin2: więc co porod to inaczej... i będziecie dziewczyny wiedziec ddokładnie kiedy się poród zaczyna:biggrin2:
 
Kasik90 ja w pierwszej ciazy tez nie miałam żadnych objawów ani przepowiadających u mnie zaczęło się od skurczy porodowych od razu bolesnych tylko nie regularne były co 7-10 minut.

13x13 mnie teraz też przepowiadające męczą i też są dość bolesne, ale na tyle, że mogę wyleżeć przy nich.
 
Misiura - a cc masz z jakiego powodu? Cholestazy czy cukrzycy? Bo ja przy cholestazie rodzilam naturalnie, cc była brana pod uwagę jakby trzeba było szybko działać, bo wyniki byłyby źle. A tak to planowali wywołanie porodu przed terminem, ale zanim ustalili szczegóły, to mała się sama zdecydowała na wyjscie:)
 
Kasik, termin cc mam ustalony na 10.05, przy czym 04.05 mam jeszcze wizytę i jeśli wyniki będą dobre to może zakończymy sprawę 12.05

Kaylla, cc mam ze względu i na cholestazę i curzycę i cienką bliznę po poprzednim cięciu (rodziłam w sierpniu 2014). Wtedy miałam wywoływany poród tydzień przed terminem z uwagi na cholestazę właśnie. Ale po dwóch dniach bez postępu córce zaczęło skakać tętno, więc zakończyło się szybką cesarką. Jak to mi później powiedziała położna, która ze mną była całe te 2 dni, że cc to w ostatniej chwili. Raczej nie udało by mi się urodzić przed terminem siłami natury, jak na razie wszystko tam pozamykane, w pierwszej ciąży zresztą też. Lekarz twierdzi, że cc będzie dla nas bezpieczniejsze i z racji tych dodatkowych chorób nie można czekać do terminu. Ja pomimo całego zamieszania i trochę nieładnej sytuacji przy pierwszym porodzie (mój lekarz nie miał już wtedy dyżuru, tylko inna lekarka i było trochę niefajnie podczas samej rozmowy o sytuacji jaka nas zastała) dobrze wspominam cc.
 
Misuria no jak miałaś cc wcześniej to już wiadomo.
A cukrzycę miałaś na insulinie czy tylko dieta? Szczerze to współczuję podwójnej diety.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam. Na poludniu też słonecznie:biggrin2: jestem na nogach od 6 rano. Dziś musialam zawieźć dzieci. Teraz chwila lenistwa a później na zakupy. Muszę w końcu kupić brakujace rzeczy.
Miłego dnia!
 
Do góry