reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Szyszunia0803 ja też zauważyłam że od dwóch dni strasznie dużo piję, nie rozstaję się z butelką wody. O dziwo nie przekłada się to na ilość wizyt w toalecie. Pamiętam że jak karmiłam piersią to miałam takie pragnienie że siedziałam z butelką na okrągło zwłaszcza w czasie karmienia, może ma to coś wspólnego z przygotowaniem do karmienia.
 
Maui jak możesz nam to robić?! ;) tutaj połowa dałaby chyba wszystko, żeby choć na 5 min się na brzuchu położyć, a Ty tak perfidnie o tym mówisz, że korzystasz z tego przywileju ;)

Olenka_s jak tam? Wiesz już coś?

Wiecie co z madzia się dzieje?
 
Kameleonleon u mnie też noc nie najgorsza co to jest 3 razy w porównaniu do tego co miałam wcześniej i ogólnie jakoś tak pęcherz mniej boli i spojenie łonowe też przestało :) Mam nadzieję, że mała fikołka nie wywinęła i nie zmieniła pozycji bo jakby nie patrzeć za późno jest już na to. Aaaa jeszcze wzięłam macmiror i wydaje mi się, że po tym mi się tak poprawiło.
Może jeszcze rodzić nie będę bo mam absolutny brak weny na sprzątanie ale chyba najwyższa pora ogarnąć mieszkanie bo jutro może wpaść położna :)
 
Witam i ja ;)

Olenka kciuki trzymamy i czekamy na relacje co u Ciebie!

Ja w nocy rzadko kiedy wstaje do wc, ostatni raz idę jak się kłade koło 23-24 i rano po 6. Także przesypiam nocki elegancko. Nawet ostatnio jakby zgaga mniejsza? Jakaś rewolucja normalnie, bo zgaga towarzyszy mi już tak dłuugoo..

Dziś początek 37 tyg, jutro wizyta, nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć ile orientacyjnie mała waży.
 
reklama
Witam i ja noc dziś juz lepsza :) oglądam tv i leżę sobie musze jechać po wynik na pasierkowca niestety wyszedł pozytywnie :( no kur :( martwię się :(
 
Do góry