reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Plucik nie martw się, dostaniesz antybiotyk do porodu i będzie ok.

Ja tego paciorkowca nie mam, ale mam wieczne problemy z e. Coli i jeśli bo mi do cesarki sami nie dali to powiem, że chcę w razie czego.
 
reklama
Kameleon u mnie podobnie, też GBS ujemny, ale często z bakteriami różnymi się borykałam.. e.coli również przechodziłam.. chociaż jakimś cudem przy ostatnim badaniu moczu wyszło, że bakterie nieliczne, coś zaskakującego, bo zawsze wychodziło ich cała masa.
 
Polecam zdecydowanie, u mnie super łagodziło jeden stan zapalny co zrobił mi się na szwie jednym. Tylko oczywiście bez irygatora, najlepiej rozpuścić w wodzie i w butelce z dziubkiem :)

To samo nam właśnie położna na SR mówiła, żeby sobie Tnatum Rose rozpuszczać w butelce i tak podmywać.
 
A do czego jest ten irygator. Ja po poprzednim porodzie rozpuszczalam normalnie na dłoni polewając woda i super ulga byla a teraz zastanawiam sie nad tym irygatorem tylko niewiem jak go uzywac
 
A do czego jest ten irygator. Ja po poprzednim porodzie rozpuszczalam normalnie na dłoni polewając woda i super ulga byla a teraz zastanawiam sie nad tym irygatorem tylko niewiem jak go uzywac

Nigdy nie używałam irygatora, ale wydaje mi się, że końcówke się wkłada tam do środka a po porodzie, zwłaszcza naturalnym raczej nie można nic tam wpychać choćby przez odchody połogowe.
 
reklama
Do góry