reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Kaylla no właśnie tak kojarzę z tym konfliktem serologiczny zrealizowanym u Pyszczka.

Olenka_s oj to żeby mały był po prostu leniwy tylko. Daj znać jak po obchodzie będzie i jak zapisy ktg.

Zgaga tak mnie męczy tej nocy ze spać nie mogę. Pewnie usnę jak wstawać będzie trzeba.




Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witaj w klubie Gosia. Obudziłam sie do łazienki, napilam sie wody i juz rura pali... Mam wrazenie, ze nie minie mi ona przed porodem.
 
Ja to chyba juz wprawiam sie w nocne pobudki... 3x siku.. a raz to taki bol brzucha mnie chycil jakby od jelit na cos wiecej ale to tylko bol... chyba jakies zaparcia sie zaczely znow :/ a juz nawet nie jem slodkiego przez bolacego zeba :/ mala juz tez wariuje... ciezka noc... pewnie przespie pol dnia a mialam podjechac na zakupy male... a malo tego wieczorem czekac mnie bedzie prasowanko jak mi powysycha wszystko...
 
Ze zrealizowanym konfliktem serologicznym wywołują w 39 tc. Poród będzie naturalny i jestem absolutnie za naturą chociaż po pierwszym mam takiego pietra że się zastanawiam na cc. Teraz mam 36 +4 i te dwa tygodnie trzeba wytrzymać :)

U mnie każda noc inna - raz wstaje co chwile a innej nocy wogóle - nie wiem od czego to zależy.

Zgagi Wam strasznie współczuje :(
 
Witam się i ja,
Maui te sexy na brzuchu... jak byłam w szpitalu to była ze mną babeczka tak koło 44 lat miała i była z 5 dzieckiem.... miała już takie 13 i 12 lat, 7 i 6 lat i powiedziała, że dwójkami najlepiej się dzieci chowa także tego :eek::-D
Dziewczyny szpitalne trzymajcie się dzielnie, to już końcówka, jeszcze chwileczkę i będzie po wszystkim.

Ja chcę dotrwać do końcca tego tygodnie i już może będzie lżej, bo więcej odpoczynku
 
Hejka babeczki u mnie nocki coraz gorzej jeszcze trochę a będę do toalety na czworaka chodziła. jak wstaje mam problem żeby się wyprostować jak nie kręgosłup to spojenie. Pocieszające że to już końcówka.
wczoraj pokazywałam mężowi gdzie co leży żeby ogarnął a on stwierdził że ja mam sobie wszystko dobrze zapamiętać to on będzie do mnie dzwonił a ja będę mówiła gdzie co leży. Faceci!!!
 
Witam sie i ja. Kiedys mialam bardzo króciutki epizod z pisaniem z Wami ale niestety z braku czasu zaprzestalam :-) widze, ze nie tylko ja jestem maksymalnie zmeczona końcówką ciąży. Zgaga, refluks, nocne wstawanie, dusznosci:-( to juz moja 3 ciąża, ale tera za mloda to juz nie jestem.
Gratuluje i troszke "zazdroszczę" rozpakowanym mamusiom.:-)
Oj tez mi brakuje spania na brzuchu, piwka dobrego. Ale za to teraz jeszcze sobie fogluje z pikantnym jedzeniem. Po porodzie juz tak nie bedzie...
 
reklama
Do góry