reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

hahaha, większość tęskni za spaniem na brzuchu. Oj ja też. Ciekawe czy po ciąży się uda, mleko nie będzie ciekło z cycków? :p Jak mój mąż śpi na brzuchu to mu zazdroszczę, a czasem mam ochotę go szturchnąć i powiedzieć, że tak nie wolno, że ma cierpieć razem ze mną <hahaha>
 
reklama
A mnie brakuje

Alkoholu – piwo uwielbiam mocno chmielone i gorzekie!

Imprezy – szaleństwa do rana na Rynku :)

Spania na brzuchu


Byłam dziś na ostatniej wizycie – młody waży 2700 g i na 4 maja mam skierowanie na porodówkę na wywołanie porodu oxytocyną. Dlatego 1,2 maja ostro probujemy wypchnąć młodego za pomoca sexu żeby nie wywoływali :)
A dlaczego będą wywoływać? I to jeszcze przed terminem? Czy może masz CC?
 
Pyszczek właśnie czemu Ci będą wywoływać poród?

Ja nie tęsknię za spaniem na brzuchu, bo to nie moja ulubiona pozycja. Ja lubię spać na plecach.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Późno sie dzis witam, bo pracowity dzień :) byłam dziś na wizycie u gina, mały nisko, ale szyjka długa i twarda, więc porodu ani widu, ani słychu. I dobrze, bo co raz bardziej się boje :/

Co do listy brakujących rzeczy to:

- praca,
- praca,
- praca, miałam super ekipę, rewelacyjną szefową, a nie wiem czy po macierzyńskim uda sie pracować z tą samą ekipą :(
- koncertów, imprez itp. właśnie zaczyna się ten letni okres, a w ciąży ciężko, a przy tak małym dziecku zapewne czeka nas celibat imprezowy, a napewno nie tak intensywnie jak poprzedni sezon.
- i oczywiście spanie na brzuchu, marzenie... ;)
 
od 21 jestem w szpitalu. Całe popołudnie nie czułam ruchów młodego więc przyjechaliśmy na IP i zostaje na obserwacji bo dziecko faktycznie malo się rusza. Miałam usg i waga to ok 3600....
 
A pyszczek nie ma czasem zrealizowanego konfliktu serologicznego? Bo tak mi się coś kojarzy i dlatego chyba była mowa o porodzie przed terminem
 
reklama
Leżę na brzuchu!:cool2: prawdziwa ulga dla mojego kręgosłupa i nie mam zgagi- w chwili porodu ręką odjął. Niewiele widać człowiekowi do szczęścia trzeba. Alkoholu może nie być nawet kolejny rok z powodu karmienia, ale leżenia na brzuchu muszę mieć pod dostatkiem w pakiecie z sexem :cool2:

wiecie , że stopy i łydki mam nadal opuchnięte? Co prawda na razie nigdzie się nie wybieram- chodzę po chacie ze zwijającą się macicą i jeszcze "tam" się czyszczę czyli na noc pampers, a na dzień podkład:eek:
 
Do góry