reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Dziekuje Ewa90 i kaylla :) Jestem w 20-tym tygodniu i kilka dni. Połówkowe badanie mialam 7-go grudnia i juz wiem co sie kryje w moim brzuszku a mianowicie chlopak :) Mieszkam w Kanadzie i mam 2 dziewczynki i prawie rocznego chlopaka, tylko jakos nie moge wstawic jemu suwaczka.....
 
Dziewczyny przedstawiam Wam moje ciasteczka :D efekt nudy :)
 

Załączniki

  • 1450359579029.jpg
    1450359579029.jpg
    116,4 KB · Wyświetleń: 63
Dziekuje Ewa90 i kaylla :) Jestem w 20-tym tygodniu i kilka dni. Połówkowe badanie mialam 7-go grudnia i juz wiem co sie kryje w moim brzuszku a mianowicie chlopak :) Mieszkam w Kanadzie i mam 2 dziewczynki i prawie rocznego chlopaka, tylko jakos nie moge wstawic jemu suwaczka.....

u mnie 20t4d :) tez synek <3 polowkowe 22 grudnia :)
ja mam zagrożona ciążę z powodu krwiaka i odklejajacego się lozyska (chodz teraz jest już coraz lepiej ) od 15 tygodni leze w łóżku :) to tak w skrócie o mnie :)
 
Ewa90, piekne ciasteczka, tez musze sie wziasc za robote i upiec z dziewczynkami :)
To niedobrze ze musisz lezec, mam nadzieje ze niedlugo wszystko sie tam unormuje i bedziesz mogla sobie biegac ;-) To fajnie ze mamy ten sam termin i na dodatek chlopaki :) Trzymam kciuki!!
 
A nie wiedziałam że jest taka możliwość że położna przychodzi do domu..

Witaj Lilli20 :)

Ja też mam dopiero połówkowe w 22 tygodniu, (dopiero 7 stycznia) ale mój lekarz też już 2 razy powiedział że dziewczynka :)
 
Ostatnia edycja:
To podobno jest od niedawna , ja sama o tym nie wiedziałam wcześniej -koleżanka mi powiedziała i poleciła położna która też do niej przychodziła :) kobieta do rany przyłoż w nocy o północy kiedy tylloko madz problem odbiera telefon przyjeżdża do domu , no ja jestem w szoku jak mi opowiadała o niej same superlatywy. A dziś sama się przekonałam ze jest świetna emanuje z niej ciepło , pozytywne myślenie no i widać ze lubi słuchać . Zobaczymy jak kolejne spotkania :).
 
reklama
A nie wiesz czy to każda położna czy tylko niektóre? Bo ja mam położną, bardzo miłą babeczkę, ale mówiła tylko że w styczniu będziemy zaczynać szkołę rodzenia, bo akurat nowa grupa będzie, a o wizytach w domu nie wspominała...
 
Ostatnia edycja:
Do góry