reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Colly, Ewel super ze sie pozbieralyscie i juz chcecie powiekszac rodziny, no i przede wszystkim ze o nas pamietacie i sie odezwalyscie :)
Trzymamy kciuki za owocbe statanki!
 
Byłam na basenie, pierwszy raz odkąd jestem w ciąży i powiem Wam, że samopoczucie "po" - REWELACJA :)
Polecam Wam, idealne do zrelaksowania się i na dobry sen ( którego mi ostatnio często brakuje ) :)
Ochronnie przed basenem biorę takie globulki, mój gin mi przepisał żebym niczego nie załapała :)
 
Mój gin ostatnio dowalił, jak pytalam czy mogę na basen. Mówi cos w stylu "moze sobie pani wsadzić... Co wy tam sobie wsadzacie..?" Nie wiem, czy mial na myśli tampon, czy co, ale juz nie drążyłam tematu, bo i on sie smial :)
 
Ja powinnam zaczekać jeszcze jeden cykl i tak zrobię. Ale później też na luzie, bez testów owulacyjnych i termomentu ;) Jak się już uda to napewno się pochwalę. :D
 
vivid - to lekarz powinien doradzić co należy sobie "wsadzić" a nie, nie wie i wstydzi się. I to ginekolog.
Mnie na basen nie ciągnie.

No on wlasnie taki jest, czasem jakby zawstydzony, ale ogólnie raczej w porządku. Mimo ze brzuch jeszcze nie jest duży, to i tak dziwnie mi sie plywalo :)
 
reklama
Vivid- Ja też coraz częściej myślę o basenie, bo jak siedzę w domu to tylko czuje, że bebzon rośnie :D
Z tego co wiem, to są jakieś globulki dopochwowe przeciwgrzybiczne. Można kupić w aptece. Co do ceny to się nie wypowiem, bo nie miałam styczności z tym produktem jeszcze :)
 
Do góry