reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Bozka nie kwalifikuje się do zabiegu, za mało powiększony :-/ ale w sumie nie próbowałam się wykłócać o to...
 
reklama
Ciekawe co to u nas wyjdzie, mam nadzieje ze jednak wytna, i podetna pozostale dwa bo przy anginie ma takie spuchniete ze malutki otwor gardla w nocy wtedy mamvobawy ze sie moze udusic bo tak dziwnie lapie to powietrze, lekarka mowila jak to widziala ze juz samo to kwalifikuje go do zabiegu, jednak musi przejsc przez rece larengologa
 
Lisica, patrząc na to co Bozka pisze, to na Twoim miejscu umówiłabym się już teraz na zabieg, a zanim przyjdzie termin, to migdał akurat podrośnie :-D
 
Termin mamy w kwietniu, tak sie zastanawiam czy jezeli dostaniemy skierowanie na.wyciecie to czy w innym miescie ale w wojewodztwie by nam zrobili, bo tych miast troche jest to moze byloby szybciej
 
Jak bedzie trzeba to sie kurcze i zaplaci, ale jak pomysle ze taka kasa za glupi migdal ktory nalezy nam sie z nfz, no wolalabym cos dzieciom kupic
 
Bozka podzwoń i popytaj, bo jest szansa na termin - my już też tak załatwialiśmy kiedyś, co prawda inny zabieg, ale wiem, że jest szansa
 
reklama
Do góry