reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

O jaaa ciieeeee.Witajcie :tak: Jakim zyciem tu powialo znow!

Malizna szczepienie zniosla dobrze.Poplakala chwilke a pozniej zasnela i spala.W poniedzialek kolejne szczepienie.Tydzien temu ja wazylismy i bylo prawie 6500.Dokladna waga w poniedzialek.Rosnie jak dzika.Mloda tyle wazyla jak miala pol roku :dry: Z pieluchami nr 3 witalismy sie jak miala 5 miesiecy a ta juz kilka paczek ma za soba :baffled:
Szok dla mnie.Nie jest wcale tlusciutka tylko wielka.Dluga.Juz mi sie prawie do wanienki nie miesci.I do gondoli-ale to akurat dobrze sie sklada bo mnie wk!"§$% ten klamot i juz bym spacerowke wyciagnela.Ona sie calkiem na plasko rozklada wiec bedzie jak z´nalazl na lato.Przewiewna bardziej :-D

Maliznie w nosie nie chlupie-chyba ze ma katar.Wtedy sola fizjologiczna albo woda morska ja traktuje.I mascia majerankowa.

Nie chce mi sie dzis gotowac wiec zamarynowalam rano mieso i zaraz grilla wlacze i wrzucam miecho.Szybka salata z feta i pomidorami i obiad z glowy :tak:

Fajnie Was wszystkie tu widziec!Aaaa!Wczoraj u mojego kuzyna urodzil sie synus.Ale sie ciesze!
 
reklama
Melduje sie i ja :-)

CZesc dziewczynki.u nas tez wszystko dobrze,maly rosnie jak na drozdzac wazy teraz ok 5700g.mamy tylko male problemy kupkowo brzuszkowe ale dajemy rade jakos.po szczepieniu tez ok maly plakal a ja razem z nim uronilam pare lezek ale zanim go ubralam to juz sie uspokoil a potem to juz spal.

Cytryna moj tez jeszcze ma grudke po gruzlicy z tym ze co troche mu peka i ropka wylatuje,a do tego na drugiej raczce tez ma zgrubienie po szczepieniu mimo ze mu oklady robilam:no:

Mojemu tez sapka minela chba ze katar sie przyplata bo tak z jakies 3 tyg to chlupalo strasznie a nic nie bylo w nosku ale to ponoc normalne.
 
Cześc mamusie; do mnie po kilkudniowej przerwie zawitało słonko, więc calutki dzień na dworze siedzimy :tak:
A za tydzień znowu nad morze jedziemy i już się doczekać nie mogę...
 
Hej dziewczyny... Zglaszamy się i my. :-) Amelia rośnie jak na drożdżach. Po narodzinach miała jedyne 48cm a w 6 tygodniu życia już 60cm. Pije mleczko z (°)(`), przesypia cale noce, nieplacze, zero brzuszkowo-kupkowych problemów itd. Dziecko anioł :-) Na nic niebyla szczepiona. Na codzień niczym jej w nosku nieprzszłam bo mieszkamy w wilgotnym klimacie nad oceanem. Jedynie wyjmuje kozy jeśli widzę że ma :p Raz w razie kataru zastosowalam kropki dla niemowląt nasosal i fride i po 2 dniach było ok.
 
Nadia też charczy, początkowo myślałam, że chora ale często jej się to zdarza. Czasem psikam fridą ale nie wiem na ile to pomaga.

Zapo zazdroszczę Wam tego morza, oby pogoda dopisała.
Moja córa już zasnęła po 22 dam jej jeszcze cyca na śpiocha i pójdziemy spać oby do rana :)
Jutro zmykam na lumpiki z rana bo dostawa :-) a małżon z racji drugiej zmiany w pracy zostanie z Nadią, mam nadzieje, że coś wynajdę jakieś perełki :)
przespanej nocki :)
 
Dzień dobry mamusie,u nas dziś ladna pogoda wiec jedziemy z malutka do mojej mamy po wisnie będę robic przetwory .
Malutka po wczorajszym szczepieniu była spokojna caly dzień spala budzila się tylko na karmienie, następne szczepienie we wrześniu no i wazy już sporo 5600 ma 7 tyg tępo ma niezłe :-).Życzę wam miłego dnia :)
 
hej i ja się pojawiam:) U nas tez ok, Magda ma już ponad 2 miesiące, waży około 4,5kg, narazie pampersiaki rozmiar 2 :) Poza tym badania krwi w pt bo poprzednie badania wykazaly lekką niedokrwistosc. U mnie podobnie z morfologią no i cukier niestety troszke za wysoki. Bede u gina 8 sierpnia to dopiero to obgadam, poki co staram sie jesc to, co ma duzo zelaza no i oczywiscie zero slodyczy itd :/ U nas po szczepieniu 5w1, WZW i rota było supe, zero gorączki, spokojniutka była Magda, sporo spała, 2 dni zrezygnowaliśmy ze spaceru. Teraz kolejne szczepienia 1 sierpnia. Na szczescie juz tylko 1 ukłucie, no i rota. Ja to te szczepienia strasznie przezylam, bo tak plakusiala moja Madzia :( Poza tym u mnie obrona zbliza sie wielkimi krokami (tak udalo mi sie napisac mgr po wielkich trudach z promotorem idiota:/) i w niedziele będe się bronic :) Takze 3majcie kciuki! Pozdrawiam wszystkie, sciskam!
 
Dobry dziewczynki!
Naprawde fajnie Was tu widziec!Wpadajcie czesciej :tak: Wie ze na dwa fronty nie da rady ale tu az tak duzo do nadrabiania nie ma :dry::-D Milo poczytac co sie tam u Was dzieje!

Malizna lezy na macie i zaciesza strasznie do zyrafy.Ja wymiekam jak obserwuje takie obrazki! Jakos wg kalendarza szczepien mam chyba szczepienia co miesiac przez pierwsze 3 albo 4 miesiace...Na pewno mam w poniedzialek.Malizna ostatnio byla spokojna,cichutka i spala grzecznie.Az sie maz pytal:nie mozna by jej czesciej szczepic? :-D

Zapo slonca i jodu na wyjezdzie!

My ten miesiac do konca spokojnie a pozniej...tak!Mamy gosci!Przyjezdzaja na tydzien nasi przyjaciele z dziewczynkami.Juz sie nie moge doczekac!Ciesze sie jak dziecko!Planujemy pozwiedzac miejsca,w ktorych jeszcze nie bylismy.Mieszkamy tu 2 lata a jeszcze tyle miejsc do odkrycia!Mysle,ze nawet dobrze nam zrobi jak zostaniemy tu przez ten wolny czas meza.
 
reklama
Witam sie i ja :) Znow z komorki pisze :/ wiec przepraszam z gory za brak znakow ą ę itp

Malutki rosnie na cycu tylko :) Jutro konczy 7 tygodni i z tej okazji funduje mu szczepienia :-D A tak szczerze to bardzi sie tego boje!!! Trzese tylkiem az spac w nocy nie moglam :/
za to ja dzisiaj do ginekologa ide i uslysze czy moge juz z A "baraszkiwac". Ale sie usmialam do siebie z tego slowa!!!!! :-p

Wczoraj u tesciow caly dzien spedzilismy z Malutkim i az sie boje... Bedziemy raczej zmuszeni przeprowadzic sie do nich na jakis czas (max pol roku) bo budujemy dom i aby go wykonczyc musimy sprzedac mieszkanie... Ale coz - jak mus to mus. Potem odetchniemy bo bedziemy mieszkac 40 km od nich :)

zapo - zazdroszcze morza. Czy Wy do hotelu czy pensjonatu tam jezdzicie? Mozesz polecic miejscowke? Moze byc na priv ;)

mdla - ja tez lubie gosci :) W weekend mielismy kuzyna z zona u nas i bylo syper. Fajnie ze Twoja lubi mate. Moj od kilku dni lubi karuzele nad lozeczkiem a wczesniej jej w ogole nie widzial. Teraz zaciesza strasznie. Ale mata jeszcze go nie interesuje. No ale on ma dopiero 7 tyg prawie :)

evi - widze ze juz z Malutka podrozujesz bez problemu. Pamietam jak pierwszy raz jechalals i sie stresowalas :) milego!
 
Do góry