reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Hejka :) Powoli się ogarniam i znalazłam chwilę czasu dla siebie więc wpadłam na forum :) Wszystkie rozpakowane? Czy ktoś jeszcze nam został? Widziałam, że PolaTola i Sembo urodziła GRATKI:)
 
reklama
Witam z synkiem przy cycu. Nie spie 2 noc: pierwsza prze emocje porodu (opisze jak sie ogarne skad ostatecznie wziala sie cc a przeciez mial byc sn) a druga bo Julek wisi na cycu. Wedlug poloznej tak zawsze jest na druga dobe :baffled: Tez tak mialyscie?

joasia, ardzash - dzis ostatni dzien maja! Brac facetow w obroty, masowac sutki i rodzic!!! U mnie poskutkowalo ;) trzymam mocno kciuki za Was!!!!
 
polatola - nie bawię się tak! miałaś na mnie czekać :-p

o 6.30 wstałam, bo myślałam, że zaczynam rodzić... ale w wannie wszystko ucichło.
Mam wrażenie, że ciągle chce mi się "drugie" ale skurczy brak....

joasia - wciąż 2w1? Czy zostałam osamotniona na posterunku?
 
Dzień dobry.
polatola u Ptysi wiszenie na cycu trwa ;)
Ardzesh urodzisz! A może maluszek chce czerwcowym być ;)
p

u mnie okropna pogoda i właśnie kombinuję, co by tu wymyślić do robienia
 
Witam sie i ja!!!
Ostatnio podczytuje glownie na FB bo ta aplikacja w telefonie dziala mi bez zarzutu.
U mnie slonecznie,wiatru brak ,pojedyncze chmurki,20st. Maz wzial mala z xalym majdanem i wyruszyl do tesciowej zaliczajac po drodze spacer
Spodziewam sie ich powrotu za pare godzin.Tak wiex sytuacja wyglada u mnie tak:drufie pranie sie robi,mieszkanie posprzatane,obiad wstawiony.Ja zaraz z psem z ksiazka i dzbankiem kawy wybywam do ogrodu .Macierzynstwo jest cudowne;-)!!! Umowilam sie tez do kosmetyczki i fryzjer za tydzien.

A moja mala nie mogla cala noc kupki zrobic:-/ pomoglo ulozenie na brzuchu.Mala apala slodko i nic jej nie bolalo(kupy w nocy dalej brak) ale ze ona na brzuchu spala to ja nie spalam bo sie balam.Wiec wlasciwie pol nocy spedzilam patrzac jak moje dziecie spi w najlepsze.Matka-wariatka;-)
 
polatola gratulacje! Ale ci zazdroszcze bycia mamusia!

Ardzesh nie opuscilam cie! Kurna ale z nas niedobitki ;) ja dzis jestem podwojnie przeterminowana ciezarowka, bo 3 dni po terminie wg usg, 1 wg @. No nic sie nie dzieje, obudzilam sie tylko z wielka migrena I lekkimi okresowymi bolami, ktore juz minely. Jak tak dalej pojdzie to od jutra bede czerwcowka :( a ty ile dni masz po terminie?
 
[h=5]Wróciliśmy od pediatry. Bączek obbąbliła się już mleka na 3800 g. A poza tym wszystko z nią w najlepszym porządku. Darek był na bilansie dwulatka i cyrkował jak nigdy u lekarza. Ten to ma już 14 kg i 89 cm. I też okaz zdrowia. Najbardziej mnie śmieszy reakcja ludzi na imiona moich dzieci :] Cała przychodnia pielęgniarek się zleciała oglądać rodzinę gdzie dzieci dostają takie nieoryginalne imiona :p[/h]
 
hejka,

oj Noelle jak ja Ci zazdroszczę haha chcialabym, moje dziecko aktywne o 4 rano i spanie jej nie w głowie.
Dzis ZUS ćwiczył moją cierpliwość, dzwonię dzwonie i zajęte, zajęte i zajęte, w końcu okazało się, że dziś panie z infolini zrobiły sobie wolne. A mi wyskakuje, że jestem nieubezpieczona, jak byla położna to mnie uświadomiła. oczywiście jestem ubezpieczona ale Zus i bajzel w nim, błędy systemu ale ja muszę teraz kombinować egh.

Dziś jedziemy do teściów na weekend, pogoda się robi, więc spacerki po lasku nas czekają.

Polatola fajnie, że już maz dzieciątko przy sobie :) czekamy na relacje.
Joasia, Ardzesh trzymam kciuki i za Was &&&&
milego dnia
 
Joasia, ardzash - kciuki za szybkie porody!!!

Pytanie do dziewczyn ktore mialy cc - kiedy po cc robilyscie "dwójeczkę"? Sorry za tego typu putanie ale ciekawa jestem bo ja nie bylam jeszcze w toalecie ale boje sie o szwy... Ewentualnie poprosze polożną o jakis czopek glicerymowy czy cos w tym stylu :)
 
reklama
Do góry