reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

zapo wspolczuje.moze siw jeszcze rozchula laktacja.Z checia oddalabym Ci jednego mojego cycora.Moj organizm zwariowal i produkuje mleka dla trojki maluchow.Odciagam,magazynuje z jednego cyca srednio po 100-120ml.Mleczarnia normalnie...

a ja zaczynam swirowac..ze mala.psiknie,ze moze oddycha nie tak..juz zdazylam sobie wmowic zapaleniwnpluc albo jakies inne ustrojstwo....
 
reklama
Widać, że większość rozpakowana, bo albo tematy mleczno - kupkowe, albo nikt nie pisze bo wszystkie swoje dzieciątka piastują :-D.

Ja dalej cała, żadnych znaków porodowych nie ma, ale już sobie odpuszczam gonienie i sprzątanie na siłę, bo przez to tylko jestem zmęczona a i tak nic z tego nie ma... w środę lub czwartek i tak pewnie mnie będą indukować, więc nie ma sensu na wariata poganiać:dry:
 
no to teraz czas na relaksik....mała wykąpana śpi w swoim łóżeczku a mamusia ma czas teraz dla siebie ale chyba wykorzystam czas i położę się wcześniej spać bo pobudka za 3h murowana:-)

hania witaj:-)
 
natalia moja tez wlasnie wykapana i spi i chyba ja pojde w jej slady.
Bo za 3-4h pobudka jak mowisz gwarantowana.

ile jeszcze dwupakow zostalo??:-)
 
ja z tego co wiem to jestem nadal w dwupaku. Haha. A podobno brzuch mam juz bardzo nisko. Hm...moze Mały niedługo wypadnie ?! jest nas jeszcze kilka czekajacych...ale wygrywa Eklerka
 
no i ja :D i jeszcze sobie pewnie trochę poczekam:-D

hania witamy:-)

natalia pytanko mam takie z innej beczki zupełnie, bo o ile mnie pamięć nie myli to pisałaś kiedyś, że bierzesz do szpitala podkłady poporodowe z babyono, takie raczej cienkie z paskiem klejącym- sprawdziły się? bo ja mam kupione kilka z rożnych firm a że wszystkie się nie zmieszcza do torby to zastanawiam się które wziąć....:baffled:
 
JAAAAAAAA, Haha a byłam pewna ze urodze na bank do 38 tyg ;) ja mam kucia nad kością lonową co jakiś czas po tym masażu a tak to nic się nie dzieje.. Chciałam zrobić nr 2 w kiblu ale nie mogłam a miałam parcie. Niby fajnie i zazdroszczę wypakowanym ale z drugiej strony te pobudki mnie przerażają ja uwielbiam dobrze się wyspać i nie lubie wybudzania nocnego i bardzo rannego wstawania...

Hania - witaj.
 
Ostatnia edycja:
no i ja z brzuchem wciąż latam. I nie prędko coś czuję, że urodzę...

Hania witaj :) Też mam Milenkę z lutego 2009! ;-):-D
 
reklama
witam wieczorową porą:)

kurde myślałam, że jak sie worek rozwiąże to będzie mniej do czytania na forum, bo wszystkie będą ajęte, a tu może i produkacja postów ciut spadła, ale niewile;-)

kaja, trzymam kciuki za Fabiana!

dwupaki, już niedługo:tak: oby się wam życzenia co do dat porodu spełniły

Noelle, wyluzuj - zapalenie płuc:szok: no weź przestań, Twoje dziecie nawet kataru nie ma, przecież to psikanie to czyszczenie nosa najzwyklejsze i normalne - przecież to wiesz!

Zapo - coś faktycznie mało tego mleczka masz.... ja ze sposobów to znam tylko bawarkę, kompot jabłkowy i laktator po karmieniu, żeby cycki oszukać...

cytryna - rozkręci się laktacja, rozkręci...

chociaż u mnie też się słabo rozkręca.... no nic, dzisiaj już zacznę na noc karmić z cyca, koniec z odciaganiem i pasteryzowaniem, przynajmniej na razie, jutro kontrola w szpitalu - zobaczymy jak bilirubina i jakie dalsze zalecenia....

no dobra, idę spać:) królewicz sie budzi powoli na karmienie, a potem lulu :tak:
 
Do góry