reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Mdla- a jeszcze wczoraj tu na forum pisalam ze teraz ty do rodzenia 23 :) babcia jest the best :)
jeszcze raz gratuluje, a imie piekne (moja prawie identyczne bedzie miala :))

co do galerii- ja tez jestem za wstawianiem na grupie, zawsze to bezpieczniej niz na otwartym

nanulika- fajne buty, zawsze w takich latwiej noc przetanczyc :) a sukieneczek dla dziewczynek tyle ze co godzine bedzie mogla sie przebierac na weselu :)

noirel- czy ja wiem czy przy chlopcu mniejsze wydatki, moze tak sie wydaje gdyz wchodzac do sklepu az razi od sukieneczek, rozu itp. ale chlopcow tez mozna drogo wystroic :) choc porownanie bede miala tak naprawde dopiero jak mala sie pojawi :)

Kasienkadg- ja tez ciagle spie, dzis juz 2 drzemki mialam :)

sporo kwietniowych dzieciaczkow juz mamy i jeszcze kilka sie szykuje na kwiecien , ja jutro jade do szpitala na rozmowe z chirurgiem i anastezjologiem przed moja cc :)
 
reklama
Mdła - Jaaaaaaaaaaaaaaaa ale żeś nas załatwiła po cichaczu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje ... !!!!!!!!!!!!!!!!!! Najważniejsze że malutka zdrowa.

Jak ja zazdroszczę już ROZPAKOWANYM ;-)

Nanu baleriny pierwsza klasa :)

Kaja mi raczej chodziło o to że to JA muszę sporo zrzucić do takich butów :) Bo Ty to raczej z tych szczupłych już ;-)

Wikki to Ty następna w kolejce ????? Supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer !!!!
 
Kto następny, kto? Obstawiać, obstawiać, przyjmuję zakłady! Pani kupi los i postawi na faworytkę swoją, kupi pani! Obstawiać, obstawiać! :-D
 
PĘCHERZ PŁODOWY PĘKŁ W MAJÓWKACH
teraz tak bedzie, codziennie ktoś nam sę bedzie rozpakowywać :DD
a Famale miała jakies wizyty ostatnio ? pisala że coś jej sie dzieje?

cytrynko - wiikki jutro to na bank, ale tak poza tymi co wiemy na bank to hmmmm....stawiam na Natalie, może kora, ALG ? NA PEWNO TO JA NIE BEDE ;//// :(((((( Ja postanowiłam że urodzę 1. Maj <3
 
Ostatnia edycja:
Aniaczek - już cały Ci czop odszedł czy tylko kawałek ?

Nanu - jakie romantyczne butki :tak:

Wiikki - jeszcze fryzjera zaliczysz przed porodem...bomba
ja się zastanawiam czy dałabym radę wysiedzieć na fotelu, bo też by mi się przydało chociaż strzyżenie

z pazurków dzisiaj zmyłam lakier, bo w szpitalu wolno tylko bezbarwny, a nie mam


a poza tym to ja chcę tak jak Mdła żeby mi mdłości przeszły, bo rano się pochwaliłam, że nic mi nie jest, a już 2 razy rozmowę z kibelkiem zaliczyłam :eek::wściekła/y:

i może ten poniedziałek to nie taki głupi pomysł, żeby się rozpakować, bo już sił nie mam na te mdlące historie :crazy:


Citrus - znowu bukmacherka ? :-D

Famale &&&&&&
 
reklama
Do góry