reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kora, Jarosław czyżby? Mój tata też! :-D

Jejciu, ale Noelle musiała się namęczyć, biedulka! Całą noc ze skurczami i po tylu godzinach cc... :shocked2:
 
reklama
Całe szczęście, że tak to się skończyło:tak: Noelle jesteś naprawdę silna, całą noc się bidulko namęczyłaś ... ale szczęście, że z Nataszą wszystko OK.
 
Sembo współczuję ... nuda jest okropna a zwłaszcza dla kogoś tak aktywnego jak TY ;-) a jak Ci położna nie zabroniła bzykać to czemu byś nie mogła????? Daj temu chłopu trochę uciechy ;-)
/QUOTE]
bo cała satysfakcja z seksu leży w psychice a ja mam ostatnio tak obniżona samoocenę że czuje się najobleśniejszym spaślakiem jaki stąpał po ziemii. A mojemu się do nie nie spieszy wiec podświadomie odnoszę wrażenie że on też tak na mnie patrzy ... Dodatkowych 20 kg bardzo źle wpłynęło na moje i tak niewysokie poczucie własnej wartości ... ;/

ja też wczoraj kupiłam buty!!! :D ale nieco inne przeznaczenie niż u kajki: White Crochet Laceless Trainers
haha musiałam kupić rozmiar 7 a normalnie noszę 5 :D

ależ mi się młoda miel w brzuchu, usiedzieć nie da się normalnie ...
 
To jest ciężka sprawa, masz rację cytryno... Kiepsko się tak męczyć, męczyć i nic. Nie wiem, czy Noelle była pod oxy, czy sama się trudziła, ale tak czy siak, to boli... Standardowy "brak postępu porodu". U mnie po 9 godzinach oxy było rozwarcie na "luźny palec" - zaszalałam :-p
No, ale Noelle pewnie sama dałaby radę, gdyby nie to zaniknięcie tętna małej.
 
Noella gratulację! Bidulka się namęczyła, ale to już jest wspomnieniem.


Kaja bardzo ładne butki, ja z moją aktualną opuchlizną mogłabym je ewentualnie polizać.

Sambo gratki skończonego 36 tygodnia.

Wikki trzymam kciuki za wizytę.

Dziewczyny, dziś po obudzeniu na wkładce zauważyłam brunatną plamkę śluzu, teraz przy podcieraniu się papier zabarwiony jest na lekko różowy kolor, innych objawów brak. Myślicie, że zaczyna odpadać ten czop czy to coś innego?
 
zapewne czop :> będzie pewnie po trochę odchodził.
Kurde ja właśnie dlatego bardzo jestem skłonna ku epiduralowi, bo jakbym miała leżeć całą noc w mega skurczach bez postępu rozwarcia to bym się lekko poirytowała.
 
Sembo wiem chyba o czym piszesz ... ja też mam już 20 kg do przodu i czuję się jak połączenie słonia z hipopotamem. Ale co tam ... jeszcze chwila i dziecioki się wyklują a my znowu będziemy ekstra lakami a naszym facetom gały wyjdą na wierzch:szok::szok::szok: o właśnie TAK !!!!

Aniaczek
może być ten czop.
 
Sembo, moim zdaniem zaledwie kilka procent ciężarnych wygląda naprawdę ŁADNIE. Ja, mimo najszczerszych chęci nie potrafię wzbudzić w sobie jakiegokolwiek zachwytu nad moim ciążowym ciałem. Pięknie wyglądają gwiazdy w ciąży - pięknie wymalowane, w pięknych kreacjach. Prawie każda ciężarna z ulicy wygląda niestety jak wieloryb i możemy tylko okłamywać siebie nawzajem, że jesteśmy piękne :-D
 
reklama
Dzień dobry;
jakie cudne wieści od rana :-)

Kaja buty super! Chociaż podziwiam, że będziesz w nich chodziła. Ja bym się pewnie po 3 minutach zabiła :zawstydzona/y:
 
Do góry