reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kartagina ale ja dzisiaj zadnego ktg nie mialam :sorry2: Ja mialam tydzien temu.I wyszly mi tez regularne przepowiadajace.I powiedzialy mi polozna i lekarka,ze moge i za 3 godziny wrocic...:baffled: Dlatego pisalam ALG,ze trzymam kciuki zeby sie potwierdzilo.Chociaz jesli wolisz,kochana,maj to ja sie z tymi moimi kciukami nie narzucam :-D Ale ja nie mialam 100!Tylko kilka 80 i jeden 92% ;-)

Zrobilam pyyyszny obiad,nie chwalac sie.Pierwszy raz pieklam rybe ze swiezym czosnkiem niedzwiedzim i nie wiedzialam czego sie spodziewac.Rewelacja-jesli ktos lubi takie smaki i aromaty!Podalam z odrobina ryzu gotowanego z ziolami i salata w jogurcie.Ale ta salata mi nie bardzo :sorry2: Tak sobie pomyslalam,ze najlepsza do tego bedzie salatka ze swiezego szpinaku.
Jeszcze troche i walke z "boczkami" czas zaczac :-D

Kartagina mnie sie brzuch tylko napina jak siedze.Jak wstaje normalnie bolesne skurcze mam.Takze spokojnie-bez panikow.Mozna tak przezyc i 1,5 tygodnia.Kto da wiecej? :-D

Sembo to moze wymyslisz jakas mila knajpke specjalizujaca sie w kuchni,w ktorej Ty sie nie specjalizujesz?Zeby bylo cos nowego?To wtedy nie bedzie mial porownania! :-D
 
reklama
Citrus przez Ciebie musiałam sięgnąć po jogurt truskawkowy z otrębami.

Zapominajka pewnie podekscytowana razem z mężem nacieszyć się Matyldą nie mogą!
 
Hej Dziewczyny,

byłam dzisiaj na ostatnie lekcji w szkole rodzenia. Tak się zmęczyłam siedzeniem na krześle przez 2 godziny, ze jak wróciłam po 13 tak teraz dopiero się obudziłam. Obserwowałam inne przyszłe mamy i one siedziały spokojnie, tylko ja się wyginałam jak głupia bo mały mi wpychał nóżki raz w biodra raz w żebra...tragedia.

Śliczna pogoda ! Idę zaraz na ogródek pochodzić. Mnie też dzisiaj intensywniejsze skurcze łapią, ale to chyba przez to zmęczenie, nie wiem i się nie dowiem bo KTG nie miałam i nie będę miała ( nic mi o tym nie wiadomo ). O i zauważyłam śmieszne ruchy mojego malca w brzuszku, takie stałe szybkie, ale bardzo delikatne jak by oddychał i rzeczywiście zapytałam się położnej, Mikołaj sobie ćwiczy oddychanie i cały brzuszek mi chodzi :-)

Czekam na wieści o naszej kolejnej majówce
 
Elajar jak fajnie, że już w domku z bliźniakami jesteś?:-):-) A jak cukrzyca Twoja? Przeszło Ci?

A ja zaczęłam powolutku wstawać:tak: taka piekna pogoda to chociaż na taras i z powrotem się przejdę. Na razie leki chyba działają bo skurcze się wyciszyły. Tzn mam od czasu do czasu jakieś twardnienie ale wydaje mi się, że to bardziej jak mała się silnie rozpycha niż jakieś mocne skurcze. Jeszcze tydzień wytrwać i mogę rodzić:tak:
 
jak zapo???

ja dzisiaj od rana intensywnie.Zakupy zakupy zakupy..potem ogrodek:zywoplot podcielam,drzewka wapne pomalowane,wygrabione...jutro biore sie za sadzenie :-) Maz odmalowal krawezniki i altanke:-)

oczywiscie nic mnie nie rusza a malej nic nie wzrusza.Juz mnie to nie dziwi.
 
reklama
z Zapo na pewno wszystko ok i po prostu spędza pierwsze chwile z małą a nie marnuje czas na nas, no dalej ciotki trochę wyrozumiałości :p Nie jesteśmy pępkiem świata :p
 
Do góry