reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Witam
Wlasnie polozylam mala spac i mam troche czasu by nadrobic.
Sharpnowaja noelle ma racje grupa krwi sie nie zmienia, u noworodkow rzadko sie sprawdza poniewaz krazace w krwi po porodzie przeciwciala, ktore mogly dostac sie przez lozycko od mamy moga wlasnie zaburzac wynik i dawac odmienne np RH.
Mamolinko chora ta sluzba zdrowia w tej Holandii, kurcze

Ehh jakos brak mi sil by wszystkim odpisac, zajadam sie salatka kebabowa i musze zabrac sie za prace
 
reklama
mamolinka - na pocieszenie ja wczoraj tez miałam normalną krew i była wymieszana ze śluzem, ale była to jednorazowa akcja. Tak czy siak to nei bylo nic brązowego tylko normalna czerwona.

sharpnowaja - tak jak dziewczyny piszą musisz mieć papier na grupę krwi. Możesz zrobic w laboratorium prywatnie. Ja robiłam jakoś w lutym i pamiętam że o nie był duży koszt. U mojego tez sie różnei płaci lub czasami nie, w zależności od częstotliwości wizyt ;-)


na odchudzaniu totalnie się nie znam, ja w ciąży rozciagam sie jak balon a po porodzie od razu wracam do początkowych rozmiarów :sorry2:
 
mamolinka - na pocieszenie ja wczoraj tez miałam normalną krew i była wymieszana ze śluzem, ale była to jednorazowa akcja. Tak czy siak to nei bylo nic brązowego tylko normalna czerwona.

sharpnowaja - tak jak dziewczyny piszą musisz mieć papier na grupę krwi. Możesz zrobic w laboratorium prywatnie. Ja robiłam jakoś w lutym i pamiętam że o nie był duży koszt. U mojego tez sie różnei płaci lub czasami nie, w zależności od częstotliwości wizyt ;-)


na odchudzaniu totalnie się nie znam, ja w ciąży rozciagam sie jak balon a po porodzie od razu wracam do początkowych rozmiarów :sorry2:

Tak tak wiem i pamietam co musialas wszczoraj przezywac, ale u mnie zaczelo sie w nocy jak wstalam siusi zobaczylam taka tyci kropeczke, rano jak sie obudzilam bylo wiecej a teraz juz nawet duzo tak jak przy normalnym @ ... Ehh... no co ma byc to bedzie... Wlasnie szukam jakis dobrych witaminek dla kobiet planujacych ciaze to jutro zamowie i za tydzien je bede miala a narazie biore dalej folik... No i odczekam jeden cykl i zaczynam znowu staranka :) Na czerwiec nie mam juz szans, ale moze hmm.. na lipiec tez fajnie :) Tylko szkoda, bo najbardziej marzylam o maju (20-05 moj eM) lub o czerwcu (30-06 moja corunia)
 
mam dokument z grupa krwi (badanie zrobione gdy miałam 9 lat), więc chyba powinno być w porządku. Muszę jeszcze lekarza zapytać.

Citrus u mnie koszt badania to 50zł, więc trochę dużo.
 
reklama
sharpnowaja - no to dokument jest ważny i nie musisz robić :)

Noelle - a jak ty sie dzisiaj czujesz ? ... ja myslalam że juz jest lepiej ale znowu siedze tak :baffled:

zapominajka - mysle że jestes dla siebie za surowa ;-)
 
Do góry