reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

ja w żadnej ciąży nie miałam, mam nadzieję że w tej też mnie mdłości ominą....

choć jeśli mają być gwarantem szczęśliwego zakończenia to poproszę nawet od teraz!
 
reklama
kulki też są słodkie:-D myślę że każda z nas będzie w pewnym sensie przypominala kulkę

wczoraj wchodzę do domu, mój mąż: o jest moja kochana ciężarna żona

a ja sobie myślę no tak przecież jestem cieżarna ale jak to brzmi, kojarzy mi się już z taką zaawansowaną ciążą
 
czas uciekac do łożeczka, jakoś mnie brzuch boli, ale pewnie to przez ciężki i stresujący dzień. Spokojnej nocki kobitki:tak:
 
nanulika milego dnia w pracy!!!
aniaczek moj mąz tez tak do mnie mowi:confused2: czuje sie wtesy jakbym w obwodzie miała wiecej nic na długosc:/

A ja juz wstalam:laugh2:piesek sie upomnial o spacer,tylko,pytam:tylko czemu o 7??? :/ Jakos mnie dzisiaj mdli:no:moze przejdzie. Wlasnie wciskam w siebie sniadanie.

perelka86 to ty kruszynka jestes:D

mamolinka jak u Ciebie kochana?
 
Ostatnia edycja:
Moja mama rozmawiala ze znajoma gin. i powiedziala, ze bez sensu jest, zebym jechala do spzitala i tylko sie denerwowala, bo i tak mi usg nie zrobia i nie dadza nic na podtrzymanie o ile jest jeszcze to mozliwe... Wiec mam czekac co bedzie dalej, mam obserwowac i w poniedzialek mam isc do niej do szpitala na USG wtedy by byl 6 tydz. i zobacza czy sie oczyscilo czy moze jednak jest serduszko...Wiec nic mi nie pozostaje jak czekac... Przede mna 5 dlugich dni :-(

trzymam kciuki, zeby serducho jednak biło!

znowu masa nadrabiania:( przepraszam, ale nie poodpisuję wszystkim, bo mam lekkiego doła po rozmowie z rodzicami... nie spodziewałam sie takiej reakcji, musze przetrawić, ale najchętniej na ten moment to bym się do nich nie odzywała przez najblizszy miesiac
 
reklama
Hej Kobietki:)
Witam się z rana. Zapowiada się zły dzień:/ Zaczęłam wspaniale dzień od wymiotowania:crazy:
Trzymajcie kciuki dziś wizyta u gin, i mnóstwo spraw do załatwienia.
Pozdrawiam wszystkie z osobna
Miłego dnia!
 
Do góry